Yeni alınan iPhone 11'in yazılım güncellemesi bitmiyor

keremozkan1

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 saat önce iPhone 11 satın aldım. Eve gelip eski iPhone cihazımı yenisine aktarmak için işlemlere başladım ama telefona iOS 15 güncellemesi geldi. İşlemi iptal etmeden güncellemeye başladım ancak güncelleme bir türlü bitmek bilmedi. Ayrıca standart iOS güncellemelerinde siyah ekran üzerinde beyaz bar vesaire de çıkmıyor, sadece güncelleme ekranında güncelleme istendi yazısı kalıyor. Aktarma işlemini iptal ettim ancak halen güncellemeyi bitiremedi. Bu durum aktarma işleminde bir sıkıntı yaratır mı?

Hocam üst üste işlem eklemeyin acele etmenin manası yok. Keşke ilk aktarmayı sonra güncellemeyi yapsaydınız. En kötü güncelleme bittikten sonra dosyalar eksik olursa tekrar aktarma yaparsınız.

Hocam üst üste işlem eklemeyin acele etmenin manası yok. Keşke ilk aktarmayı sonra güncellemeyi yapsaydınız. En kötü güncelleme bittikten sonra dosyalar eksik olursa tekrar aktarma yaparsınız.
Hocam aktarma işlemini yaparken güncelleme ekranına getirdi ve güncellemekten başka seçenek yoktu o yüzden yapmak zorunda kaldım. Şu an telefonu normal şekilde kurdum ve iOS 15'i yüklüyorum. Kurduktan sonra tekrar fabrika ayarına döndürüp ayarları aktarsam bu şekilde olur mu? Ya da elle kurulumu yaptıktan sonra aktarma şansım var mı? Yoksa aktarmak için illa ilk açıldığı zamanki merhaba ekranına dönmem mi gerekiyor?

Hocam aktarma işlemini yaparken güncelleme ekranına getirdi ve güncellemekten başka seçenek yoktu o yüzden yapmak zorunda kaldım. Şu an telefonu normal şekilde kurdum ve iOS 15'i yüklüyorum. Kurduktan sonra tekrar fabrika ayarına döndürüp ayarları aktarsam bu şekilde olur mu? Ya da elle kurulumu yaptıktan sonra aktarma şansım var mı? Yoksa aktarmak için illa ilk açıldığı zamanki merhaba ekranına dönmem mi gerekiyor?

Bildiğim kadarıyla kurulum ekranına dönmeniz gerekiyor eğer iCloud ise belki durum farklıdır.Bu makale belki işinize yarar.

Geri
Yukarı