Yeni alınan laptop sürücüleri nasıl kurulur?

gncdgms

Hectopat
İnternet üzerinden laptop satın aldım Windows 11 yükledim fakat driverları kurmayı bilmiyorum, Windows'u güncelleştir dedigim zaman, driverları da güncelleştiriyor mu, yoksa laptop markasının sitesinden tek tek mi kurmam gerekiyor?

İnternet üzerinden laptop satın aldım Windows 11 yükledim fakat driverları kurmayı bilmiyorum, Windows'u güncelleştir dedigim zaman, driverları da güncelleştiriyor mu, yoksa laptop markasının sitesinden tek tek mi kurmam gerekiyor?
Windows 10 ve 11'de kendisi genellikle otomatik güncelleştiriyor. Bir oyuncu bilgisayarıysa ekran kartı modelini yazarak Nvidia veya AMD sitesinden ayrıca kolaylıkla indirebilirsin. Aygıt yöneticisinden driverların yüklü olup olmadığını görebilirsin.

Arkadaşın dediği gibi Windows Update ile yapabilirsin. Diğer yol ise laptopunuzun markası nı hazıp driver yaz resmi sistesine gir orada modelini seç indir kur.

Geri
Yukarı