Yeni alınan SSD içinde dosyalar var

Kopferssyu

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria
Yeni Kioxia Exceria 500 GB SSD aldım. Taktığımda içinde Windows, program files, program data, kullanıcılar ve AMD dosyalarının olduğunu gördüm. Bu normal midir? Normal değilse ne yapmalıyım? (AMD'ye ait herhangi bir donanım kullanmıyorum.)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    40,1 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
Iade isteği oluşuturun direkt. Açıp kullandınız vs. derlerse tüketici hakem heyetine başvuracağınızı vs. söyleyin. Her türlü siz haklısınız.

Biçimlendirme yapabilirsiniz. Fakat ürününüz 0 değil haberiniz olsun. Yorulmuş bir ürün daha az performans verecektir.

Hafta sonu üniversite sınavına göreceğim o olmasa emin olun burunlarından getirirdim ama şu günlerde kafamı yormak istemiyorum. Acaba bana nasıl biçimlendireceğimi anlatır mısınız? Ekte yaptığım testi gönderdim ürünün vadedilen değerlerine ulaşıyor sanırım.

Dosya Ekleri

• 1655374546693.png
    1655374546693.png
    133,8 KB · Görüntüleme: 50
Hafta sonu üniversite sınavına göreceğim o olmasa emin olun burunlarından getirirdim ama şu günlerde kafamı yormak istemiyorum. Acaba bana nasıl biçimlendireceğimi anlatır mısınız? Ekte yaptığım testi gönderdim ürünün vadedilen değerlerine ulaşıyor sanırım.
Başlata sağ tıkla > Disk Yönetimi (çıkmazsa arama kısmına yazabilirsin)
Ordan diski bulup sağ tıkla > Biçimlendir

Geri
Yukarı