Çözüldü Yeni AMD Adrenalin kurarken eskisi silinmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mexalon

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar arkadaşlar çok uzun süredir 20.10.44 sürümü ile RX 5700 XT kullanıyorum ve çok memnunum. Fakat Forza Horizon 5 daha güncel bir sürüm istiyor. Ben de bu konuda çok bilgi sahibi değilim fakat anladığım şu ki AMD sürücüler genelde sorunlu oluyor ve memnun olduğun sürücüyü bulduğun zaman çok kurcalama. Sonra geri dönmek için uğraş dur gibi bir durum algıladım. Ancak şimdi mecburen güncelleme yapacağım. Bir güncel sürücü indirdim exe şeklinde masaüstünde. Şimdi DDU vs program ile eski sürücü silmek gerekiyor sanırım. Acaba silmeden direk kurmak zararlı mı ya da nasıl olur? Açıkçası biraz karışık geldi yanlış bir şey silerim diye çekindim. Yardımcı olabilir misiniz acaba?
Hoşça kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücünün açıklama kısmında sıfırdan silinmesi gerekiyorsa evet, gerekmiyorsa hayır.

Eğer gerekiyorsa DDU ile silme kendi kaldırma aracıyla sil.
Tamamdır çok teşekkür ederim. Şu son sürüme bakayım bir sorunsuz ise başlayım yarın
Sorunsuz ise en üstteki mesajımın sol altındaki Rapor'a tıklayıp çözüm seçeneğini seçip raporlar mısınız? Bu sayede aynı soruyu soranlar cevabını öğrenir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı