Yeni anakart ve RAM önerisi

ali can çelik

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci: İ Intel Core i5-3470 3.20GHz
Ekran kartı: AMD Radeon RX550 4 GB.

Bunlarla uyuşucak RAM ve anakart arayışı içindeyim çok ama çok fazla bütçem yok. Anlayan kişiler yardımcı olursa teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    17 KB · Görüntüleme: 27

Bunlarla uyuşucak RAM ve anakart arayışı içindeyim çok ama çok fazla bütçem yok. Anlayan kişiler yardımcı olursa teşekkür ederim.

H61 bir anakart ve DDR3 1600 MHz RAM'ler işinizi görür. Telefonda olduğum için öneri yapamıyorum.

Ölü bir soket için para harcamayın hocam. En azından onun yerine işlemcinizi i7 3770 ile değiştirmenizi öneririm. Sonra da ekran kartınızı RX 580 gibi ekran kartları ile değiştirirsiniz.

Ölü bir soket için para harcamayın hocam. En azından onun yerine işlemcinizi i7 3770 ile değiştirmenizi öneririm. Sonra da ekran kartınızı RX 580 gibi ekran kartları ile değiştirirsiniz.
evet farkındayım fakat şuanlık öyle birşey yapma durumum olmadıgı için öneri istedim zaten önerebileceğiniz birşeyler varmıdır şuanki sisteme göre?
H61 bir anakart ve DDR3 1600 MHz RAM'ler işinizi görür. Telefonda olduğum için öneri yapamıyorum.
bilgisayara geçtiğinizde unutmazsanız çok iyi olur

Geri
Yukarı