Yeni Android Oyunum | Şahin & Doğan Yarış

aceloq

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar. Daha öncede yaptığım android oyunu Space Ball'ı da tanıtmıştım ve çoğu kişi beğenip destek çıkmıştı onlara tekrardan teşekkür ediyorum. Şimdide yeni bir oyun geliştirdim. Yapımı Yaklaşık 1.5-2 Ay sürdü. Oyunun Çıkma amaçlarında birisi marketteki boş , gereksiz , çöp şahin oyunlarını süpürmek. Oyunu Size Tanıtayım.

Efsane Türk Arabalarıyla Yarışmaya Hazır mısın ?

Yarışlara Katıl Ve Kazan , Yeni Arabalar Ve Yeni Pistler Aç.
Efsane Türk Arabalarıyla Yarışmaya Ve Drift Yapmanın Keyfini Çıkarın

- Oyunda 4 Farklı Araç Vardır
Şahin , Kartal SLX, Doğan SLX ve Modifiyeli Şahin.
-Oyunda 4 Farklı Harita Vardır.
-Gelişmiş Ayar Menüsü.
-Araba Modifiye Seçenekleri
-Yüksek Kalitede HD grafikler.
-Düşük Sistemli Telefonlar İçin Optimize Grafikler.
-Grafik Kalitesi Seçenekleri
-2 Farklı Kontrol Seçeneği, Sensör Ve Buton
-Türkçe Ve İngilizce Dil Seçenekleri.
-Kaliteli Müzikler Ve Sesler
-Gerçekçi Kontrol Ve Yarış Sistemi.
-Kaliteli Yapay Zeka Sistemi
-Tur Ve Sıralama Sistemi
-Bedava Altın Seçenekleri
-Havalı Korna

Oyunu tek başıma geliştirdim..İndirip , Yorum Yapıp Destek Çıkarsanız Sevinirim. Her türlü eleştiriye açığım. Diğer Şahin Oyunlarına Kesinlikle Benzemiyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jointsoft.sahindoganrace

Daha önce yaptığım oyun konu linki

Space Ball [Türk Yapımı Android Oyunu]

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi program ile yaptınız? Play Store'a nasıl yüklediniz? Bunun için 25 dolar ödediniz mi?

Unity 3D ile yaptım. C# ile kodladım. Google play store geliştirici hesabını 25 dolara alıp oyunu koydum

Çünkü çok hareket edemiyor. Sensörün çalışmasını yapabiliyorsanız Asphalt 8'deki gibi yaparsanız sevinirim.

Unity 3D ile yaptım. C# ile kodladım. Google play store geliştirici hesabını 25 dolara alıp oyunu koydum

Modellemeyi de mi Unity ile yaptınız? Mağazaya koyduğunuz oyunlardan kazancınız oluyor mu?

Modellemeleri ben yapmadım unityde yapılmıyor, maya, 3ds max, blender gibi programlarla yapılıyor unitye aktarılıyor. Reklam koyarsanız para kazanıyorsunuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…