Yeni başlayana oyun tavsiyeleri

Bunu diyenler kusura bakmayın hocam ama papağanlik yapıyorlar başka bir şey değil. Herkes aynı şeyi tekrarlıyor daha oyunu denemeden. Witcher 1 hiçte öyle gıcık kontrollere sahip bir oyun değil gayet guzel bir oyun alışınca. Evet biraz farklı normal oyunlara göre ama onu özel yapanda biraz bu
Olabilir hocam ben de öyle dedikleri için almadım 1'i. Ama çok ucuz zaten alsam da birşey kaybetmem yüksek ihtimal denerim ben de

Sizce Gamepass'teki oyunlar nasıl? Aldığıma değer mi? Yoksa Steam 'den birkaç güzel oyun alsam daha mı iyi olur?
Not: FH4, NFS serisi oynadım.

Çok az oyun oynuyorum. Şimdiye kadar genellikle Online ücretsiz oyunları oynadım. Herkesin bildiği, popüler, mutlaka oynamalısın dediğiniz oyunlar nelerdir? Örneğin: Battlefield, CoD, NFS, Witcher, Elder Scrolls VS...

AAA öncelikli ama diğer oyunları da önerebilirsiniz. Eski, yeni olması fark etmez. Steam indirimi bitmeden (1.5 gün) bir liste alıp fiyatını öğrenmek istiyorum. Bütçem çok kısıtlı onu belirteyim. Eğer önereceğiniz oyunlar Game Pass'te varsa belirtirseniz iyi olur.
Ekibin varsa 6TL'ye Assetto Corsa alabilirsin.Belki 1 hafta sonra sıkılırsın ama arada bir kafa dağıtmak için girersin güzel oyundur.F1 2019 Steam'de daha varsa onuda alabilirsin en iyi F1 oyunudur.

Ekibin varsa 6TL'ye Assetto Corsa alabilirsin.Belki 1 hafta sonra sıkılırsın ama arada bir kafa dağıtmak için girersin güzel oyundur.F1 2019 Steam'de daha varsa onuda alabilirsin en iyi F1 oyunudur.
Maalesef online oynayacak pek arkadaşım yok.
F1 oyunlarını sevmiyorum.

Genel olarak yarış oyunu da bakmıyorum. Heat ve 2015 var. Payback oynadım, FH4 oynadım. 5 ve Unbound kaldı onlar da Gamepass'te var.

Maalesef online oynayacak pek arkadaşım yok.
F1 oyunlarını sevmiyorum.

Genel olarak yarış oyunu da bakmıyorum. Heat ve 2015 var. Payback oynadım, FH4 oynadım. 5 ve Unbound kaldı onlar da Gamepass'te var.
Sisteminiz yeterliyse Assetto Corsadaki Türk oyun sunucularına girip ordada gazlarsınız ama kendi arkadaş ortamınız gibi sarmaz.Ben sizin yerinizde olsam şuan Assetto galiba 6TL alıp kütüphanemde bulundururdum.

@FantastikTürk Skyrim'in mutlaka oynanması gereken oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.
Muhtemelen Gamepass+1 oyun, çok zorlarsam Gamepass+2 oyun alabileceğim gibi. Witcher ve Skyrim düşünüyorum ama tek sıkıntım bu oyunların kısmen eski olması. Hazır 6600 almışken grafiklerin tadına varayım biraz diyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı