Yeni başlayanlar için gitar önerisi

Daha fazla  
Ben gitar öğrenmeye başlamıştım bir süre önce ama korona filan girince bırakmak zorunda kaldım. Zaten çok az gidebilmiştim. Şu an yeni başlıyor sayılırım aklımda çok az şey kaldı. Tekrar başlıyıcam başlamadan önce gitarımı değiştirmek istiyorum. Şu anki gitarım çok kötü ve eski. Fiyatları açıkçası hiç bilmiyorum. İleride öğrenince daha iyisini alacağım. Şimdi almak istesem en düşük ne kadar tutar ve o fiyata hangi gitarı alabilirim? Klasik ve akustik için ayrı ayrı yapabilir misiniz?

Klasik gitarın ve akustik gitarın hangi müzik tarzlarında kullanıldığını öğrenin. Sonra netarz müzik çalmak istediğinize karar verin. Ona göre talepte bulunun.

Klasik gitarın ve akustik gitarın hangi müzik tarzlarında kullanıldığını öğrenin. Sonra netarz müzik çalmak istediğinize karar verin. Ona göre talepte bulunun.
Akustik istiyorum ama fiyatları biraz daha pahalı oluyormuş sanırım o yüzden klasikte alabilirim başlangıç için. Bu yüzden ikisi içinde fiyat araştırıyorum.

Klasik için, Barcelona LC 3900 giriş seviyesinde uygun bir gitar. Kullanıcısı olarak bu seviyelerdeki rakiplerine göre fazlasıyla iyi diyebilirim. Bu gitara bakabilirsin, aslında tam bütçeni vermen en mantıklısı, daha net öneriler yapabiliriz.

Klasik için, Barcelona LC 3900 giriş seviyesinde uygun bir gitar. Kullanıcısı olarak bu seviyelerdeki rakiplerine göre fazlasıyla iyi diyebilirim. Bu gitara bakabilirsin, aslında tam bütçeni vermen en mantıklısı, daha net öneriler yapabiliriz.
Fiyatlar hakkında bilgim hiç yok o yüzden yazamadım.

Akustik istiyorum ama fiyatları biraz daha pahalı oluyormuş sanırım o yüzden klasikte alabilirim başlangıç için. Bu yüzden ikisi içinde fiyat araştırıyorum.

Biri çelik tel, diğeri Plastik.
Birinin perdeleri dar, diğerinin geniş.
Biri parmak ile çalmaya uygun, diğeri değil.

Biri ile flemenko, ispanyol tarzı rifler çalabilirsiniz, diğeri ile değil.
Birini pena ile çalabilirsiniz, diğerini değil.

Sizce aynı şeyler mi bunlar?

Biri çelik tel, diğeri Plastik.
Birinin perdeleri dar, diğerinin geniş.
Biri parmak ile çalmaya uygun, diğeri değil.

Biri ile flemenko, ispanyol tarzı rifler çalabilirsiniz, diğeri ile değil.
Birini pena ile çalabilirsiniz, diğerini değil.

Sizce aynı şeyler mi bunlar?
Temel farkları biliyorum. Sadece ilk başta öğrenmek için alıcam. Öğrendikten sonra daha iyi bir gitara geçmeyi düşünüyorum . Şuan o çok fazla masrafa girmek istemiyorum aradaki fark az ise benim daha hoşuma giden akustik gitarı almayı düşünüyorum. Sadece öğrenme amaçlı kullanıcam.

Temel farkları biliyorum. Sadece ilk başta öğrenmek için alıcam. Öğrendikten sonra daha iyi bir gitara geçmeyi düşünüyorum . Şuan o çok fazla masrafa girmek istemiyorum aradaki fark az ise benim daha hoşuma giden akustik gitarı almayı düşünüyorum. Sadece öğrenme amaçlı kullanıcam.
Birinden diğerine geçiş kolay olmaz, O nedenle ne çalacaksanız onla başlamalısınız.

Geri
Yukarı