Asus K555LN Sisteme Samsung 4GB RAM Takmak

Teknoloji Takip

Hectopat
Daha fazla  
Eski parçaladığım Acer 5742g bilgisayarımdan bugün arkadaşım 4GB sağlam RAM çıkardı.

Çıkan RAM bu RAM'in aynısı, Samsung marka bir RAM: Samsung ram memory 4GB DDR3 PC3 10600, 1333MHz, 204 PIN, SODIMM for laptops: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

1333MHz bir RAM'dir kendisi.

Bende ise bu laptop var.

Link: www.vatanbilgisayar.com: ASUS K555LN CORE İ5 4210U 1.7GHZ-4GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Bu laptopa uyumlu mudur acaba? Çıkan RAM 1333MHz, bu laptopta ise 1600 MHz galiba. Sizce uyum sağlar mı?

Sağlarsa ne gibi bir artış olur bilgisayarda, normal kullanımda ya da oyun kullanımın da?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Güncel.

Güncel

Uyum sağlar mı diye sormak yerine takıp dene, RAM işi şans biraz da, ben geçmişte farklı frekanslı RAMleri takıp kullandım, çalışmalarında sıkıntı olmadı, tabii ideal olan bu değil.

Çalışırsa önceki RAM'de 1333'de çalışmaya başlar. Gecikme değerleri de ona göre değişebilir.

Uyum sağlar mı diye sormak yerine takıp dene, RAM işi şans biraz da, ben geçmişte farklı frekanslı RAMleri takıp kullandım, çalışmalarında sıkıntı olmadı, tabii ideal olan bu değil.

Çalışırsa önceki RAM'de 1333'de çalışmaya başlar. Gecikme değerleri de ona göre değişebilir.

Uslübunuzu hiç beğenmedim. Zaten kendim bilsem buraya sormazdım.

1333 takınca 1333 şekilde düşecek o zaman performans?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı