Yeni bilgisayar mı, SSD almak mı?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

Hangisini almayılım?

• Oy verenlerin toplamı
    13
Amacın ne hala çözmüş değilim.
Bak arkadaşım, şu an laptop kullanıyorsun. Bilgisayarın bir oyun bilgisayarı değil, günlük işlerle ilgilenmelik bir bilgisayar. Amacın SSD ekleyip HDD'nin kağnı hızından SSD'ye geçmekse alabilirsin.

Amacın oyun oynamaksa ''MASAÜSTÜ'' bilgisayar toplarsın bu da sana 3000 TL ve üzerine denk gelir adam gibi bir şey olsun dersen. Virüsün SSD ile alakası ne? Virüs girdi diye yeni bilgisayar mı almak istiyorsun? Gerçekten amacın ne? Virüs girdiyse en kötü ihtimalle format atarak kurtulursun.

Amacın ne hala çözmüş değilim.
Bak arkadaşım, şu an laptop kullanıyorsun. Bilgisayarın bir oyun bilgisayarı değil, günlük işlerle ilgilenmelik bir bilgisayar. Amacın SSD ekleyip HDD'nin kağnı hızından SSD'ye geçmekse alabilirsin.

Amacın oyun oynamaksa ''MASAÜSTÜ'' bilgisayar toplarsın bu da sana 3000 TL ve üzerine denk gelir adam gibi bir şey olsun dersen.
Sanal makine kurmak ve Minecraft oynamak. Bütçeyi bilmiyorum. Ben sadece fikir almak istiyorum. Bilgisayarı bana başkası alacak.
Dediğin şeyin ne olduğunu bilmiyorum. İnternetten biraz baktım ve fidye virüsüymüş, veri kaybediyormuşsun. Bunun SSD ile alakası ne anlayamadım.

Ve niye senin bilgisayarına gelsin durduk yere?
Çünkü ben trojan veya RAT yemiş olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarımı yükseltmek için yeni bilgisayar ve verilerimi Ransomware'den korumak için yeni bir SSD almayı düşünüyorum. Fakat hem SSD'yi hem de bilgisayarı almak için yeterli param yok. Hangisini seçmeliyim?
Not: Lütfen anketi cevaplayın.
Sistem bence yeterli. SSD desteği ile fırlar PC. 960 GB SSD yeterli olur. Virüs olduğunu düşünüyor iseniz Kaspersky, ESET, Norton not 32 ile tarama yapın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı