Yeni bilgisayar ve birkaç ekipman almak için tavsiyeler

kad1rb

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, hepinize iyi günler dilerim. Benim bilgisayar 6. yılını doldurdu artık ömrü tükendi gibi ve yenilemek istiyorum. Vatan Bilgisayar'dan toplama sistem alacağım, ekstra olarak da kulaklık, webcam ve 144Hz monitör alacağım. Bir arkadaşımla beraber bir tane sistemi kestirdik gözümüze. Sistem henüz 2-3 gün önceye kadar 6353 TL'idi. Sanırım dün sabah ya da geçen gün sabahı da olabilir, sistem dahil o siteden baktığım kulaklığın da başka bir sistemin de hepsi yaklaşık 20şer TL düşmüştü ve şaşırtmıştı beni. Fakat dün akşam baktığımda 6.331 TL'ye düşen almayı düşündüğüm sistemin fiyatı 4.428 TL'ye yükseldiğini gördüm. Aynı şekilde kulaklığın falan da fiyatı yine ufak bir miktar artmıştı. Şimdi bilindiği üzere Black Friday indirimleri normalde 27 Kasım günü fakat şu anda halihazırda indirim yapan siteler de var. Vatan Bilgisayar indirim yapar mı yapmaz mı bilmiyorum, fiyatı daha çok artar mı bilmiyorum, bir yandan kulaklığı ve monitörü en ucuz bulduğım site olan hepsiburada'da zaten halihazırda indirim var ve ne zaman biter, ordan mı almalıyım beklemeli miyim, başka bir yerden daha uyguna ya da o fiyatlara bulabilir miyim falan çok kararsızım. Lütfen yardımcı olun bana akıl verin nasıl yapayım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, hepinize iyi günler dilerim. Benim bilgisayar 6. yılını doldurdu artık ömrü tükendi gibi ve yenilemek istiyorum. Hazır sistem alacağım, ekstra olarak da kulaklık, Webcam ve 144Hz monitör alacağım. Twitch'de yayın yapmayı da düşünüyorum. Ülkemizde en bilindik, en büyük teknoloji mağazasından alacağım. Bir arkadaşımla beraber bir tane hazır sistem kestirdik gözümüze. Sistem henüz 2-3 gün önceye kadar 6353 TL'idi. Sanırım dün sabah ya da geçen gün sabahı da olabilir, sistem dahil o siteden baktığım kulaklığın da başka bir sistemin de hepsi yaklaşık 20şer TL düşmüştü ve şaşırtmıştı beni. Fakat dün akşam baktığımda 6.331 TL'ye düşen almayı düşündüğüm sistemin fiyatı 4.428 TL'ye yükseldiğini gördüm. Aynı şekilde kulaklığın falan da fiyatı yine ufak bir miktar artmıştı. Şimdi bilindiği üzere Black Friday indirimleri normalde 27 Kasım günü fakat şu anda halihazırda indirim yapan siteler de var. Bilgisayarı alacağım yer indirim yapar mı yapmaz mı bilmiyorum, fiyatı daha çok artar mı bilmiyorum, bir yandan diğer *yine bilindik" sitelerden almayı düşündüğüm kulaklık, kamera ve monitörü şimdiden alsam mı yoksa indirimlerde daha uyguna ya da o fiyatlara bulabilir miyim çok kararsızım. Lütfen vana yardımcı olun, akıl verin nasıl yapayım?

Hazır sistem almayın bence hazır sistemlerde Windows ayrıca 1800 TL para veriyorsunuz bence bilgisayar toplayın derim.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, hepinize iyi günler dilerim. Benim bilgisayar 6. yılını doldurdu artık ömrü tükendi gibi ve yenilemek istiyorum. Hazır sistem alacağım, ekstra olarak da kulaklık, Webcam ve 144Hz monitör alacağım. Twitch'de yayın yapmayı da düşünüyorum. Ülkemizde en bilindik, en büyük teknoloji mağazasından alacağım. Bir arkadaşımla beraber bir tane hazır sistem kestirdik gözümüze. Sistem henüz 2-3 gün önceye kadar 6353 TL'idi. Sanırım dün sabah ya da geçen gün sabahı da olabilir, sistem dahil o siteden baktığım kulaklığın da başka bir sistemin de hepsi yaklaşık 20şer TL düşmüştü ve şaşırtmıştı beni. Fakat dün akşam baktığımda 6.331 TL'ye düşen almayı düşündüğüm sistemin fiyatı 4.428 TL'ye yükseldiğini gördüm. Aynı şekilde kulaklığın falan da fiyatı yine ufak bir miktar artmıştı. Şimdi bilindiği üzere Black Friday indirimleri normalde 27 Kasım günü fakat şu anda halihazırda indirim yapan siteler de var. Bilgisayarı alacağım yer indirim yapar mı yapmaz mı bilmiyorum, fiyatı daha çok artar mı bilmiyorum, bir yandan diğer *yine bilindik" sitelerden almayı düşündüğüm kulaklık, kamera ve monitörü şimdiden alsam mı yoksa indirimlerde daha uyguna ya da o fiyatlara bulabilir miyim çok kararsızım. Lütfen vana yardımcı olun, akıl verin nasıl yapayım?

Toplama bilgisayar daha performanslı toplayabilrisiniz
Ekipmanlar ise İncehesap'ta cuma indirimlerinde çok güzel indirimler oluyor bir bak derim.

Dostlar kusura bakmayın yanlış yazmışım ya spor salonundan çıkmıştım malum onun yorgunluğundan... Toplama sistem alacağım yazacağıma gidip hazır sistem yazmışım... Şimdi düzelttim :) Marka, site vs. bildirmek sorun değil sanırım buraya biraz yabancıyım da ondan yazmamıştım şimdi yazıyım. PC'yi Vatan Bilgisayar'dan alacağım RAM ekleyeceğim RAM en ucuz İncehesap'da. Alacağım kulaklığı ise en uygun Hepsiburada'da buldum. Monitör de aynı şekilde. Sadece monitörün satıcısı Hepsiburada'nın kendisi değil. Sizce şimdi mi almalıyım beklemeli miyim? Hepsiburada'da halihazırda indirim var ve ne zaman biter o da belli değil galiba, kafam çok karışık. @Yusgh @XrMAYBE

Son düzenleme:
Dostlar kusura bakmayın yanlış yazmışım ya spor salonundan çıkmıştım malum onun yorgunluğundan... Toplama sistem alacağım yazacağıma gidip hazır sistem yazmışım... Şimdi düzelttim :) marka, site vs. bildirmek sorun değil sanırım buraya biraz yabancıyım da ondan yazmamıştım şimdi yazıyım. PC'yi Vatan Bilgisayar'dan alacağım RAM ekleyeceğim RAM en ucuz İncehesap'da. Alacağım kulaklığı ise en uygun Hepsiburada'da buldum. Monitör de aynı şekilde. Sadece monitörün satıcısı Hepsiburada'nın kendisi değil. Sizce şimdi mi almalıyım beklemeli miyim? Hepsiburada'da halihazırda indirim var ve ne zaman biter o da belli değil galiba, kafam çok karışık. @Yusgh @XrMAYBE

Şimdi al doalrın halini biliyorsun 2 haftaya 9 olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı