Yeni bilgisayarda mikrofon çalışmıyor

Rwoxy

Hectopat
Dün yeni bir bilgisayar satın aldım ve JBL kablolu kulaklığımı taktım. Mikrofon yoktu ayarlarda giriş aygıtı yoktu. Bugün de kablosuz JBL tunes 510 BT kualklığımı taktım giriş aygıtlarında hands-Free var ama yine de ses gelmiyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yeni bir bilgisayar satın aldım ve JBL kablolu kulaklığımı taktım. Mikrofon yoktu ayarlarda giriş aygıtı yoktu. Bugün de kablosuz JBL tunes 510 BT kualklığımı taktım giriş aygıtlarında hands-Free var ama yine de ses gelmiyor. Nasıl çözebilirim?

Bluetooth kablosuzlarda bilgisayarda hem mikrofonu hem de kulaklığı kullanamıyoruz sanırım daha öncesinde JBL kulaklık ile ben de yaşamıştım sorun çözememiştim, kabloluda ise jakınız giriş destekliyor mu, acaba sadece ses çıkışı olabilir mi ?

Bir programı vs yok mu ?

Bluetooth kablosuzlarda bilgisayarda hem mikrofonu hem de kulaklığı kullanamıyoruz sanırım daha öncesinde JBL kulaklık ile ben de yaşamıştım sorun çözememiştim, kabloluda ise jakınız giriş destekliyor mu, acaba sadece ses çıkışı olabilir mi?

Eski laptopumda kablosuz kulaklıkla mikrofon çalışıyordu. Sonuncusuna baktığımda iki tane jak girişi vardı ikisinde de mikrofon çalışmıyordu.

Geri
Yukarı