Yeni binalara altyapıları sadece Türk Telekom mu çekiyor?

mehmetasd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biz yeni yapılmış bir binaya taşındık. Bu binada hiçbir internet altyapısı olmadığı için başvuru yapmaya karar verdik ve yaklaşık bir yıl önce başvuruyu yaptık başvuruyu da Türk Telekom'a yaptık çünkü biraz araştırma yaptık ve altyapı çekme hizmetini sadece Türk Telekom'un yaptığını öğrendik.

Ben TurkNet internet istiyorum. Türk Telekom'dan başka operatörler de altyapı çekme hizmeti yok mu? Varsa TurkNet'den başvuru nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Görünüyor buraya bilgilerimi giriyorum 2. Kısımda adresimi istiyor adresi yazınca gerekli altyapı yoktur diyor.
Anladim hocam ben formu doldurmadim, bilmiyorum o yuzden devamini🤣🤣. Siz forum sitelerinde adresinizi gondermeyi deneyin. Eger islek bir caddeye yakinsaniz ve mevcuttaki altyapi da size yakinsa cekebilirler altyapiyi.

Turknet daha iyi ama altyapinin gelme ihtimali TT ye gore dusuk. Turknet e forumdan yazin, TT ye de tum apartman imza toplayarak basvurun. Hangisi gelirse onu kullanirsiniz.

Anladim hocam ben formu doldurmadim, bilmiyorum o yuzden devamini🤣🤣. Siz forum sitelerinde adresinizi gondermeyi deneyin. Eger islek bir caddeye yakinsaniz ve mevcuttaki altyapi da size yakinsa cekebilirler altyapiyi.

TurkNet daha iyi ama altyapinin gelme ihtimali TT'ye gore dusuk. TurkNet'e forumdan yazin, TT'ye de tum apartman imza toplayarak basvurun. Hangisi gelirse onu kullanirsiniz.

Hocam çok teşekkürler cevaplarınız için son bir ricam olacak Dh'da tam nereye yazmam gerekiyor daha önce pek kullanmadım o platformu link atabilirseniz ya da yönlendirirseniz çok iyi olur.

DH Forum
[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi | DonanımHaber Forum » Sayfa 359

Turknet Forum
TurkNet GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Forum sayfalarinda planlamayla ilgili bilgi paylasamiyoruz tarzinda cevaplar verilmis. Eskiden boyle degildi her soruya cevap veriyorlardi. Bu temsilcilerin yetkileri, calisma bicimleri degismis galiba.

Her iki forumda da turknet web sitesi uzerinden basvuru talebinde bulunun diyor temsilciler. Yine de adresinizi yazip talepte bulunmayi deneyebilirsiniz. Bence temsilciye ozelden mesaj yazmadiginiz surece aciktan bina numaranizi yazmayin. En fazla sokak ismini soyleyin.

DH Forum
[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi | DonanımHaber Forum » Sayfa 359

Turknet Forum
TurkNet GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Forum sayfalarinda planlamayla ilgili bilgi paylasamiyoruz tarzinda cevaplar verilmis. Eskiden boyle degildi her soruya cevap veriyorlardi. Bu temsilcilerin yetkileri, calisma bicimleri degismis galiba.

Her iki forumda da turknet web sitesi uzerinden basvuru talebinde bulunun diyor temsilciler. Yine de adresinizi yazip talepte bulunmayi deneyebilirsiniz. Bence temsilciye ozelden mesaj yazmadiginiz surece aciktan bina numaranizi yazmayin. En fazla sokak ismini soyleyin.
Teşekkürler hocam alakanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı