Yeni binaya internet bağlatmak

BlackDagger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba biz yeni binaya taşınıyoruz ama o binada doping alt yapısı yok diyorlar sanırım diğer internetlerinde altyapısı yokmuş mahallede her yerde var tek bizim taşınacağımız binada yok. Bir şekilde bağlatmanın bir yolu var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom a gidiyorsun evime internet bağlatacağım diyorsun senden adres bilgini alıp şebekeye mail atıyorlar. Şebeke ekibi gelip binaya şebeke çekiyor. Bu iş 2 haftaya kadar sürebilir.

Bina yeni yapıldıysa uzun bir süre beklemen gerekecek. Aynı şekilde benim taşındığım bina da yeni yapıldı ve Türk Telekom'u her gün aramamıza ve arada bir dilekçe vermemize rağmen 7 ay sonra geldiler ve halen çalışmalar tamamlanmadı.

Kusura bakmayın uzun süre cevap veremedim. Ev şu anda şantiye olarak göründüğü için adres yok yani elektrik su doğalgaz gibi şeyler şu an inşaatın. Peki bu durumda ne yapmam gerekir ?

Kusura bakmayın uzun süre cevap veremedim. Ev şu anda şantiye olarak göründüğü için adres yok yani elektrik su doğalgaz gibi şeyler şu an inşaatın. Peki bu durumda ne yapmam gerekir?

Evin inşaat halinde gözükmesi interneti bağlamalarına bir etken değildir. Bir önceki mesajımda dediğim gibi, uzun bir süre beklemeniz gerekecek. 25 Haziran 2016'dan bu yana internetim bağlandı ve sorunsuzca kullanabiliyorum.

Hayır ediyor, şu an adres yok öyle göründüğü için. Türk Telekom'a gittik ama bağlamadılar interneti.
Ne yani oturduğun ev hayalet mi, adres olmaması gibi bir şey mümkün değil. Ayrıca aynı şekilde benim bulunduğum binada inşaat gözüküyor, interneti bağlatamaman senin sorunun Türk Telekom'un değil.

Evet hayelet, lütfen bilip bilmeden konuşmayın evin adresi yok şu an biz gittik interneti bağlatmaya evi aratınca 1 katlı ev çıkıyor oda şantiye ona bağlatmaya çalışsak adres yok bağlatmıyorlar.

Evet hayelet, lütfen bilip bilmeden konuşmayın evin adresi yok şu an biz gittik interneti bağlatmaya evi aratınca 1 katlı ev çıkıyor oda şantiye ona bağlatmaya çalışsak adres yok bağlatmıyorlar.
Sizin dediğinize göre benim bulunduğum binada da adres yok, halen inşaat gözüküyor. Ama nasıl ki Türk Telekom bağladı halen şaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı