Yeni çıkacak GTA oyununun ismi Jason & Lucia olabilir mi?

Hayır olamaz o ne öyle DLC oyunu gibi. GTA 6 olacaktır.
Dostum rockstar games duyururken, bir sonraki GTA oyunu diye duyurdu GTA VI denmesi ben oyun hakkında araştırma yaparken bir sonraki GTA oyununun ismi farklı olacağı söylentileri vardı o yüzden bu teoriye vardım.

Hayır olamaz o ne öyle DLC oyunu gibi. GTA 6 olacaktır.
Dostum rockstar games duyururken, bir sonraki GTA oyunu diye duyurdu GTA VI denmedi. Ben oyun hakkında araştırma yaparken bir sonraki GTA oyununun ismi farklı olacağı söylentileri vardı o yüzden bu teoriye
 
Son düzenleme:
Dostum Rockstar Games duyururken, bir sonraki GTA oyunu diye duyurdu GTA V'ı denmesi ben oyun hakkında araştırma yaparken bir sonraki GTA oyununun ismi farklı olacağı söylentileri vardı o yüzden bu teoriye vardım.

Dostum Rockstar Games duyururken, bir sonraki GTA oyunu diye duyurdu GTA V'ı denmedi. Ben oyun hakkında araştırma yaparken bir sonraki GTA oyununun ismi farklı olacağı söylentileri vardı o yüzden bu teoriye.

Oyunun Grand Theft Auto jason & lucia ismini kullanması sence mantıklı mı güzel kardeşim?
Araştırma yaparken az biraz da kendi düşünme kabiliyetini işin içine katsaymışsın keşke ilk başta. Bir de 2 defa aynı yanıtı atmışsın hey Allah'ım. Bir de cümlende parantez içinde kendi teorim demişsin. Yok resmi açıklama bu zaten yazmasan öyle sanacaktık veya diyecektik ki bu herhalde lionel Messi'nin teorisi. Soruyu soran sensin zaten. Diyelim GTA 6 olmadı ismi. Olsa olsa GTA Vice City falan olur bak mesela önceki oyunlara. (GTA cj veyahut GTA niko mu?) hayır değil.
Koskoca kitapların veyahut filmlerin isminde bile çok nadiren rastlıyoruz kişisellik belirten özne odaklı mevzulara.
Ne bu biyografi filmi mia? Heleki GTA gibi bir açık dünya oyununda kimse AAA bu jason ve Lucia'yı anlatıyor almalıyım bu oyunu demez. İlgisini dahi çekmez. Bir biyografi öyküsünü oyuna aktarmak ne kadar mantıklı? Adamlar gider filmini yaparlar.
Hele her şeyi geçtim. Kim ki bu jason ve lucia da gidip oyununu yapacaklar. Oynasan oynasan 10 saat oynarsın ve biter hikayeleri. Eğer hakikaten çıkarsa tek başına ki bu isimle çıktı diyelim. Online modu olmaz. Bu da demek oluyor ki bu bir yan seri. DLC paketi diye de düşünebilirsin bunu.
Ve koskoca şirketin koskoca markanın koskoca oyunun ismi bu olacak ha. Lütfen az mantık.
Sen arkadaşın ile oyuna geçeceğin zaman ooo kanka gelde bir Grand Theft Auto jason & lucia.
Mı girelim diyeceksin? Hayır demezsin. Dünyadaki kimse demez. Her şeyi yine geçtim pazarlama stratejisi bile önemli bu noktada. Koyacağın isim dahi önemli. Her neyse daha çok konuşurum da kalsın bu kadar.
 

Geri
Yukarı