Yeni Corsair 4000D&4000X serisi

Yeni 4000 Serisi Nasıl

• Canavar Canavar!

Oy: 2 22,2%
  • Orta segment için iyi. Çokta abartmaya gerek yok.

Oy: 7 77,8%
  • Bu kasa asla alınmaz. aşırı kötü!

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    9

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Dostlar Corsair markasının yeni canavarlarına 14-15 Eylül itibarıyla tanıtım yapılmaya başlandı. Kasalar güzel gibi duruyor fakat fiyatı 850'den fazla olursa değmez gibi geldi bana. Sizin düşünceleriniz nelerdir. Yeni sistem topluyorum ve yeni kasalar çıkması beni mutlu etti. 465X kararı almışken böyle kasaların çıkması seçenekleri arttırıyor. Kasa hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Her türlü eleştiriye açığım.

Çok yeni kasalar hele bir incelemeleri daha fazla çıksın insanlar kullansın deneyim edinsin ondan sonra karar verilir iyi olup olmadığı ama sonuçta Corsair ne kadar kötü olabilir.

4000X serisinden 129 dolar önü temperli olan, 100 dolar önü mesh olan. Egzoz fan yok ve Türkiye'de vergi ve kar payı sonrası 1000 TL'nin üzerine rahat çıkar. Ön tarafta sadece bir tane USB 3.0 girişi olması da ayrı bir dezavantaj. Corsair kasalarını sürekli pahalı sunuyor. 4000D desen zaten Allah'a emanet. Şekli güzel diye o kasaya o para verilmez. Aynı paraya çok daha sağlam kasalar alabilirsin.

Çok yeni kasalar hele bir incelemeleri daha fazla çıksın insanlar kullansın deneyim edinsin ondan sonra karar verilir iyi olup olmadığı ama sonuçta Corsair ne kadar kötü olabilir.

Yavaş yavaş satışa çıktığında fiyatından alınabilirliğini ölçebiliriz zaten. Corsair iyi bir marka.

Geri
Yukarı