Yeni Ekran Kartı Aldıktan Sonra Format Gerekir mi?

VΣNOM

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522654119
MSI GTX 960 2GB modelini vatandan aldım. Kartı daha takmadım. Yeni sürücüyü kurmak için format atmak gerekir mi ? Yoksa eski sürücüyü silip yeni ekran kartını takınca yeni sürücüyü kurabilir miyim ? Kısacası sürücü çakışması olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerekmez. DDU ile eski ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Ardından bu ekran kartını bilgisayara monte edip, güncel sürücüyü yükleyin.

Eski sürücünüzü silip eski ekran kartınızı çıkarın. Yeni ekran kartınızı takın. Sonra da yeni ekran kartınızın güncel sürücülerini yükleyin. Technopat'ın "GTX 1070 ile Sistem Yeniliyoruz" adlı videosunda görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekmez. DDU ile eski ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Ardından bu ekran kartını bilgisayara monte edip, güncel sürücüyü yükleyin.

Eski sürücünüzü silip eski ekran kartınızı çıkarın. Yeni ekran kartınızı takın. Sonra da yeni ekran kartınızın güncel sürücülerini yükleyin. Technopat'ın "GTX 1070 ile Sistem Yeniliyoruz" adlı videosunda görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanıtlarınız için teşekkürler.

Yanıtlarınız için teşekkürler.
Adsız.png

Teşekkürler Yaptım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı