Yeni ekran kartı aldım fakat bilgisayar ekran kartını algılamıyor

PixelPong

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce Vatan Bilgisayar'dan r7 240 128 bir ddr3 2 gb ekran kartı aldım.Bilgisayara taktıp vga kablosunu ekran kartına taktığımda görüntü gelmedi fakat vga kablosunu anakarta taktığımda görüntü geldi.Aygıt yöneticisinden baktım ve yeni taktığım ekran kartının gözükmediğini fark ettim.Driverı da kurdum güç kaynağı 300 watt pro 2000 biraz eski ne ile ilgisi olabilir ?

Güç kablolarını kontrol ediniz ve tam oturup oturmadığından iyice emin olun.

Peki an güncel driver i mi indirdiniz yoksa CD olarak geleni mi?

Peki an güncel driver i mi indirdiniz yoksa CD olarak geleni mi?
Anladığım kadarıyla ekran kartı driverini de onboard ekran kartında yüklemiş ve sonra tekrar denemiş ve olmamış.

Güncel driverlar sapphire'in sitesinden en en güncel olanını indirdim.
Bios ayarlarından onboard ekran kartını pcıe idi sanırsam yazılışı onu şeç ekran gelir.

3 gün önce Vatan Bilgisayar'dan r7 240 128 bir ddr3 2 gb ekran kartı aldım.Bilgisayara taktıp vga kablosunu ekran kartına taktığımda görüntü gelmedi fakat vga kablosunu anakarta taktığımda görüntü geldi.Aygıt yöneticisinden baktım ve yeni taktığım ekran kartının gözükmediğini fark ettim.Driverı da kurdum güç kaynağı 300 watt pro 2000 biraz eski ne ile ilgisi olabilir ?
Anakartindaki onboard cikisindan bagla eski karrin driverlarini ddu ile sil ve ekran karrini tak %50 acilacaktir

Geri
Yukarı