Yeni ekran kartı sonrası format atılmalı mı?

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı aldım. Eskisi ile yenisi arasında bayağı bir nesil fark fark var. Sisteme direkt takıp kullanabilir miyim? Yoksa format atmam gerekir mi?

Bana göre atılmalı temiz kurulum daha iyidir eski driver kalıntıları gider ama ben yeni ekran kartı aldığımda birkaç ay format atmadan kullanmıştım format attım kullanıyorum aynı performansı alıyorum.

Bu uygulama ile eski driveri silip yenisini kurabilirsiniz. Formata gerek yok.

Yeni ekran kartı aldım. Eskisi ile yenisi arasında bayağı bir nesil fark fark var. Sisteme direkt takıp kullanabilir miyim? Yoksa format atmam gerekir mi?

Eski kartının driverlarını temzilersin ve yeni aldığın kartın driverını yüklersin bu kadar başka bir şey yapmana gerek yok.
iyi sosyaller

Eski sürücüyü DDU ile kaldırın. Listeden "Temizledikten Sonra Kapat" seçeneğini seçin. PC kapandıktan sonra yeni kartı takın ve sürücüsünü kurun.

Not: DDU işleminden önce yeni kartınızın son sürüm sürücüsünü resmi internet sitesinden indirin ve masaüstü vs atın. Tüm işlemlerden sonra interneti kesin ve indirdiğiniz sürücüyü kurun.

Eski driveri silip yenisini yükle sorunsuz devam edersin.

Geri
Yukarı