Yeni ekran kartı sonrası görüntü gelmiyor

MidWay

Femtopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı aldım aldığımda tıkır tıkır çalışıyordu eve geldiğimde kendi sistemime taktım ama görüntü gelmiyor. Ekran kartının fanları dönüyor bilgisayarı 6 aydır açmıyordum eskiden AMD driver kuruluydu şimdi NVIDIA kart aldım.

Yeni ekran kartı aldım aldığımda tıkır tıkır çalışıyordu eve geldiğimde kendi sistemime taktım ama görüntü gelmiyor. Ekran kartının fanları dönüyor bilgisayarı 6 aydır açmıyordum eskiden AMD driver kuruluydu şimdi NVIDIA kart aldım.

Görüntü kablosunu anakartta takılı ise ekran kartına takıp. Ekran kartında ise anakarta takıp deneyebilir misiniz?

Kartı PCI Express slotundan çıkartın onunla birlikte bütün bileşenleride çıkartın. BIOS pilinizi çıkartıp resetleyin en son olarak sisteminizi yeniden birleştirin ( parçaları kesinlikle tam takın hafif kuvvet ile)

Yeni konular

Geri
Yukarı