Yeni format atılan bilgisayarda DNS hatası

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows'u orijinal siteden indirdim laptopumun kendi OEM lisansı var daha yeni format attım tam Java'yı yükleyeceğim sıra şöyle bir problem aldım:

Service unavailable - DNS failure​

The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
Reference #11.F489BA5D.1626969760.256343FD

Aynı zamanda Steam yükleyecekken tıpa tıp aynı hata ile karşılaştım.

Ama Discord yüklerken olmadı her sitede olmuyor siteden siteye değişiyor.
Windows Update de güncellemeleri kontrol et e bastığımda saatlerce kontrol edilmede takılıyor sonuç gelmiyor o DNS probleminden sanırım.

Denediklerim:
Kablolu kablosuz ağda da aynı problem ağ ve paylaşım merkezinde alt kısımda ağ ayarlarını sıfırla var onu yaptım yeniden başlattım hala aynı.

Şu an için Steam'de herkeste aynı problem var telefondan Steam'e girince aynı hatayı aldım.

Java indirmeyi dener misin bir sende de var mı aynı problem.

Onaylayın ve ücretsiz indirme işlemini başlatına basınca bu hatayı alıyorum

Arkadaşlar Windows'u orijinal siteden indirdim laptopumun kendi OEM lisansı var daha yeni format attım tam Java'yı yükleyeceğim sıra şöyle bir problem aldım:

service unavailable - DNS failure​

The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
Reference #11.F489BA5D.1626969760.256343FD

Aynı zamanda Steam yükleyecekken tıpa tıp aynı hata ile karşılaştım.

Ama Discord yüklerken olmadı her sitede olmuyor siteden siteye değişiyor.
Windows Update de güncellemeleri kontrol et e bastığımda saatlerce kontrol edilmede takılıyor sonuç gelmiyor o DNS probleminden sanırım.

Denediklerim:
Kablolu kablosuz ağda da aynı problem ağ ve paylaşım merkezinde alt kısımda ağ ayarlarını sıfırla var onu yaptım yeniden başlattım hala aynı.

Letgodada aynı durum?

Java indirmeyi dener misin bir sende de var mı aynı problem.

Onaylayın ve ücretsiz indirme işlemini başlatına basınca bu hatayı alıyorum
Evet aynı hatayı aldım gene çok ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı