Yeni GTX 1660S donuyor

EmreGuneshq

Centipat
Daha fazla  
RAM
16Gb
SSD veya HDD modeli
Kioxa 500gb ssd
Ekran kartı
Evga GTX 1660 Super
Anakart
Asus prime H510M-K
İşlemci
İ3-10100f 10.nesil
Aşağıdaki sistemi aldım monitör de 165Hz, 0.5ms. Daha yeni fakat hiçbir oyun çalışmıyor AOE2-3 bile çalışmıyor kasıyor donuyor falan. Bu driver denilen şey için uğraştık biraz NVIDIA'dan falan birkaç bir şey indirdik hala aynı ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz? İşletim sistemi Windows 10 64 Bit bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka driver hakkında hiçbir şey bilmiyorum videolardan da bir şey anlamadım kısaca anlatabilir misin?

Hocam sürücüler kısaca ekran kartı veya işlemcinin çalışması için kullanılan ve driver yapımcısı tarafından yönetilen programlardır. Siz bu programları kurmaz iseniz veyahut eksik kurarsanız kasma donma ve takılma yapacaktır. Anakart modelinizi ve ekran kartı modelinizi aratar size uygun sürücüleri yükleyebilirsiniz.

resim_2022-07-24_203306836(1).jpg

Aramaya başla butonuna tıklayın ve gelen sürücüyü indirin.
Buyrun direk link :Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA
Linkten girerseniz kabul et yükleye tıklayın direk kendiniz yapmak istiyosanız: Sürücüleri Yükle | NVIDIA

Hocam sürücüler kısaca ekran kartı veya işlemcinin çalışması için kullanılan ve driver yapımcısı tarafından yönetilen programlardır. Siz bu programları kurmaz iseniz veyahut eksik kurarsanız kasma donma ve takılma yapacaktır. Anakart modelinizi ve ekran kartı modelinizi aratar size uygun sürücüleri yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler

Eki Görüntüle 1462599
Aramaya başla butonuna tıklayın ve gelen sürücüyü indirin.
Buyrun direk link :Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA
Linkten girerseniz kabul et yükleye tıklayın direk kendiniz yapmak istiyosanız: Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Eyw reis

Yeni konular

Geri
Yukarı