Yeni HDD alınca bazı oyunlar kasmaya başladı

Garip normalde minimum RAM'in kendi değeri Max 2 katı olur diye biliyordum isterseniz o değerleri not edip benim söylediklerimi yazın ve tekrar sonuçları bildirin(oyun oynayıp)min 8192 Max 16384.

Garip normalde minimum RAM'in kendi değeri Max 2 katı olur diye biliyordum isterseniz o değerleri not edip benim söylediklerimi yazın ve tekrar sonuçları bildirin(oyun oynayıp)min 8192 Max 16384.

Tamamdır teşekkürler.

GTA 5 disk C'de ve varsayılan değerler ayarlı vekasmıyor, ancak PUBG Lite ve Fortnite disk D'de ve orada sanal bellek ayarlı değil.

Önce varsayılan değeri D'ye yazıp da deneyeyim mi?(İkisi de aynı harddiskin parçası)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…