Yeni HUAWEI Modellerinin Bootloader Kilidi Artık Açılabilir!

Kankam hortlatmak gibi olacak ama daha 2 gün önce denedim Mate 10 Pro için ama açılmıyor HCU lisansı istiyor o da 120 TL

@fluxking25 zaten ücretli o uygulamayı kullanmak yani bl kilidini açmak için satın alıyorsunuz sonra size hem bildirim olarak hem de e-posta olarak HCU hesabınızın isim ve şifresini ve bl kilit kodunu atıyor. Eskiden Huawei y6 II modeli için kullanmıştım, 2018'de sanırım 14 TL'ydi benim aldığımda. Satın almadan (nette crackli vs gibi yöntemler) imkansız/clickbait. Denedim çünkü.

14 lira hesap ama hesapla açılmıyor benimki android 10 olduğundan dolayı sadece HCU lisansı ile o da 120 tl başka yolu yok hibi sanırım

Playstore üzerinden hattan çekim yaparak almıştım, dediğim gibi başka yolu yok maalesef. Eğer root/ROM, modül vs kurmak için kesin nedenleriniz varsa alın yoksa gerek duymayın. Y6 II modeli eski bir model ve zaten benim amacım telefonları sürekli denemek. Huawei telefonum olsaydı yine alır yapardım.

Şu an Xiaomi kullanıyorum, rootlu olmasının nedeni de viper4android ve Adaway, vazgeçilmezlerim ve tabi ki de Eu ROM. Yani gerçekten gerekliyse alın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…