Çözüldü Yeni Kasada Ethernet Kablosu Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karneades

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni bir kasa topladım. Windows 8.1'i kurdum. Driverleri kurmak için Internet Explorer'e girdim. İnternet bağlı değil dedi. Modeme baktığımda ethernet kablosunun takılı olmasına rağmen ethernet ışığının yanmadığını gördüm. Kabloyu laptopa taktım, laptopta çalışıyordu. Fakat yeni topladığım kasada çalışmıyor. Yardım edin lütfen.

Çözüm
Evet CD içindeki sürücüleri kurmalısın. Şimdi DVD okuyucun yoksa laptopa takıp içindekileri USB belleğe atıp onun içinden kurabilirsin.
Başka bilgisayardan anakartın en güncel sürücüsünü indirebilirsin yoksa anakart alırken gelen driver cd'si ile kur internete girince güncellersin.

Anakart CD'de tüm Driver'lar olması gerekiyor Ethernet driverı'nı kurman gerekiyor internete girmen için.

Evet CD içindeki sürücüleri kurmalısın. Şimdi DVD okuyucun yoksa laptopa takıp içindekileri USB belleğe atıp onun içinden kurabilirsin.

Çözüm
Direk DVD'den usb belleğe copy paste yapsam olur mu ?

Çok teşekkür ederim sizin dediğiniz gibi yaptım, oldu. Çok sağ olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı