Yeni kasaya eski sistem toplanabilir mi?

Becce

Centipat
Arkadaşlar merhaba.

Yeni bir sistem topladım, eski kasamı yani sistemi satacağım, alacak kişinin çocuğu RGB LED'li kasalardan özenmiş, ondan istiyormuş (13 yaşında). Benim eski kasanın içindeki parçaları yeni LED'li bir kasa alsak içine düzgünce oturtabilir miyiz? Sıkıntısız çalışır mı? i5 3. nesil işlemci + AMD Radeon HD 6570 ekran kartı + ASUS P8H61-MX USB3 anakart + Power Supply moDELLP-500 (500 Watt) + Hi-Level 8 GB 1600 MHz RAM + 1 TB Seagate harddisk var üzerinde.

Bir de bu eski kasam Fortnite oyununu kaldırır mı acaba? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Çalışır çalışmasına da Fortnite kısmından emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasanız Fortnite'yi 40-50 FPS aralığında oynatır diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Toplarsın hocam sorun olmaz düşük ayarlarda fortnite oynatır.

monitör çözünürlüğüm 1600 x 900, videolarda 1280 dp de ayar yapmışlar, bu ayarda 60-70 fps verse yeterli sanırım, zaten çocuk, 3-5 oyundan sonra sıkılır diyorlar, burda ki bilgisayarcıma da danışacağım, özellikle uyumlu ledli kasa konusunda.Teşekkür ederim bilgileriniz için, youtube'dan az daha araştırayım ben

Anakartta RGB girişi varsa neden olmasın? Yoksa bile DVD-RW girişini kapatmak için olan plastiklere Switch takıp ledleride bağlayabilirsin o şekilde (bazı projeler görmüştüm yapılan ama detayını bilmiyorum).

Arkadaşlar merhaba.

Yeni bir sistem topladım, eski kasamı yani sistemi satacağım, alacak kişinin çocuğu RGB LED'li kasalardan özenmiş, ondan istiyormuş (13 yaşında). Benim eski kasanın içindeki parçaları yeni LED'li bir kasa alsak içine düzgünce oturtabilir miyiz? Sıkıntısız çalışır mı? i5 3. nesil işlemci + AMD Radeon HD 6570 ekran kartı + ASUS P8H61-MX USB3 anakart + Power Supply moDELLP-500 (500 Watt) + Hi-Level 8 GB 1600 MHz RAM + 1 TB Seagate harddisk var üzerinde.

Bir de bu eski kasam Fortnite oyununu kaldırır mı acaba? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Fortnite videoda gözüktüğü üzere en düşük ayarlarda 70 FPS alabiliyor. Şu an oynatır fakat Fortnite'a her güncelleme geldiğinde FPS düşüyor. RGB çok kolay bir şekilde kasaya döşenebilir.

Hocam onu nasıl anlarız acaba?
1590612728802.png

Bu görselde olan giriştir kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı