Yeni laptopa hangi Windows sürümü kurulmalı ?

Daha fazla  
Merhabalar,2-3 hafta sonra MSI marka Gl62 6QD-079XTR modelinde Freedos laptop alacağım. Hangi windows sürümünü kurmamı önerirsiniz? Ve windowsu ücretsiz veya ucuz bi fiyata nereden temin edebilirim? Bi bilginiz var mı ? Teşekkürler :)

Merhabalar, 2-3 hafta sonra MSI marka GL62 6QD-079xtr modelinde FreeDOS laptop alacağım. Hangi Windows sürümünü kurmamı önerirsiniz? Ve Windows'u ücretsiz veya ucuz bir fiyata nereden temin edebilirim? Bir bilginiz var mı? Teşekkürler :)

Microsoft'un kendi sitesinde indirme aracı mevcut Windows 10'un. Oradan ISO'yu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırıp kurulum yapabilirsin. İnternettende 20-30TL'ye key alıp etkinleştirebilirsin. İllaki para vermem diyorsan KMSpico programı var. Ama kullanmanı asla önermem.
Şimdi farkettim konuyu hortlattım kusura bakmayın.

Microsoft'un kendi sitesinde indirme aracı mevcut Windows 10'un. Oradan ISO'yu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırıp kurulum yapabilirsin. İnternettende 20-30TL'ye key alıp etkinleştirebilirsin. İllaki para vermem diyorsan KMSpico programı var. Ama kullanmanı asla önermem.
Şimdi farkettim konuyu hortlattım kusura bakmayın.
Tebrikler 5 senelik çözümsüzlüğü çözüme kavuşturduğunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı