Yeni Laptop'a Program Yükleme

Emin Bozgeyik

Kilopat
Makaleler
12
Yer
The Earth
Merhaba arkadaşlar; başlıkta da bahsettiğim üzere, yeni almış olduğum laptop' ın office, flash player vs. programlarını yükleyeceğim. Fakat; güvenilir bir site bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

EDİT: Recep Baltaş haklıymış! Windows 8.1 çok güzel. Ara yüzü, kullanış kolaylığı her bakımdan beğendim. Yeni bir masaüstü toplayınca, ona da Windows 8.1 kuracağım. :)

Son düzenleme:
Chrome yüklerseniz flash zaten yüklenir. Office programlarını ya satın alacaksınız ya da internetten indireceksiniz ama intenetten indirirseniz yasal olmayacaktır.

Chrome yüklerseniz flash zaten yüklenir. Office programlarını ya satın alıcaksınız ya da internetten indirceksiniz ama intenetten indirirseniz yasal olmayacaktır.
Bilmiyorum, benim işlerimin sürekli bi ters gitmesinden midir? Hangi siteden indirsem, office programları bir türlü çalışmadı! Daha ilk günden virüs tehlikesi geçirdim felan... :(

Flash player vs. istiyorsan Adobe nin kendi sitesinden indir. Bu arada mcafee security otomatik indiriyor. O yüzden virüs programının inmesini istemiyorsan yanındaki tiki kaldırırsan sadece flash player vs indirirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı