Yeni nesil boş kasalarda yeterli USB girişi var mı?

larenno

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir masaüstü bilgisayar alıyorum da kasasını incelediğimde kasanın arka kısmı yerine üst kısmında girişlerin olduğunu gördüm. Mouse ve klavyeyi anladığım kadarıyla kasanın üst kısmına takmak gerekiyor fakat sadece 2 giriş var eski kasamda arkada 4 giriş vardı. Oysa ben hoparlör dahil en az 3 giriş kullanıyorum ayrıca internet kablo girişini de göremedim. Bilgilendirebilecek var mı? Şimdiden iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni nesil boş kasa demektense bir model atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz dostum, sonuçta her kasanın farklı girişi oluyor.

Yeterli USB sayısını, anakarta bakarak anlayacaksınız boş kasaya bakarak değil hocam.
Pek anlamıyorum bu işlerden giriş sayısından ziyade arkada olması daha önemli benim için model fark etmeksizin yine de arkada olur mu? henüz hangi kasayı alacağıma karar vermedim.

Pek anlamıyorum bu işlerden giriş sayısından ziyade arkada olması daha önemli benim için model fark etmeksizin yine de arkada olur mu? henüz hangi kasayı alacağıma karar vermedim.
Arkada dediğiniz sayıyı, bilgisayarın anakartı belirliyor. Nasıl bir bilgisayar almayı planlıyorsunuz?

AMD RYZEN 5 5600G - MSI A520M-A PRO - CRUCIAL 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
bu kasayı almayı düşünüyorum

Arkada dediğiniz sayıyı, bilgisayarın anakartı belirliyor. Nasıl bir bilgisayar almayı planlıyorsunuz?
Bu sistem ve seçili olan powerboost kasayı almayı düşünüyorum :

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı