Yeni nesil NFS oyunları neden berbat?

Orijinalliğini kaybetti. NFS'yi NFS yapan unsur kendine has yapısı ve eğlenceli olmasıydı. Şimdi çorba haline döndü. Underground 1-2 ve Most Wanted'ı bırak 2000'de çıkan Porsche Unleashed'e bile yaklaşamaz yeni oyunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Underground 1-2 ve Most Wanted filan süper oyunlardı. Ahh ahh. Müzikleri keza öyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Orijinalliğini kaybetti. NFS'yi NFS yapan unsur kendine has yapısı ve eğlenceli olmasıydı. Şimdi çorba haline döndü. Underground 1-2 ve Most Wanted'ı bırak 2000'de çıkan Porsche Unleashed'e bile yaklaşamaz yeni oyunlar.

Unleashed mükemmel bir oyundur hele o 2. el ve piyasa sistemi hiçbir oyunda yok.
Bence sorun grafiklerin çok iyi olmasıyla oynanışın ters orantılı olması. Sanki Forza oynayacakmışsın gibi bir izlenip yaratıyor ama oyun içine giriyorsun 200km ile viraj dönüyorsun. Arcade oynanışı bırakmaları lazım bence, sarmıyor artık. Bu arada direksiyonla NFS oynanmaz ki? NFS klavyeyle oynanır, dediğim gibi arcade olmasından kaynaklı.

Direksiyonla bir UG2 oynayın da görün hocam oynanıyor mu oynanmıyor mu?

Yenilerinden bahsediyorum. Onu sormuyor musun zaten? UG2 ne alaka? Hemen fanboyluk yapmayın. Güzel deyip geçemiyor musun? Tap bir de istersen.

Hocam ne diyorsunuz ben anlamadım gitti vallahi mevzu şu eski NFS oyunlarında bir yerden dönmek hem klavye hem direksiyon ile çok rahattı yani oyunun temel mekaniklerinden birisi olan dönme hissiyatı aracın ağırlığı vs. hissediliyordu. Yeni oyunlarda bu yok hatta direksiyon ile artık hiç sürülmüyor diyorum. Daha bunu nasıl anlatayım ben.

Geri
Yukarı