Yeni nesil oyunlar için laptop tavsiyesi

sykrz

Kilopat
Evet arkadaşlar yavaş yavaş yeni nesil oyunlar çıkmaya başladı. Bunun emri olarak'ta 1 hafta önce masaüstü bilgisayar topladım. Bunun yanında birde leptop almayı düşünüyorum. Bu leptopa o kadar bütçe ayırmayacağım fakat masaüstün'den daha fazla vakit geçireceğim. Bütçemi soracaksanız ise bütçem 1500-1800 arası bir leptop düşünüyorum. Son çıkan yeni nesil oyunları oynamak istiyorum. Siz şimdi bu fiyata olmaz diyebilirsiniz fakat benim amacım ful çözünürlük, ful ayarlarda oynamak değil. Orta ayarlar bile benim için makuldür. Bu şartlara bakarak bana önerebileceğiniz leptop tavsiyelerinizi bekliyorum değerli arkadaşlar.

Şimdi oyunu zaten masaüstünde oynarsınız, laptopu da dışarı çıktığınızda internete girmek için yanınızda taşırsınız. O yüzden iyi bir ekran kartına ya da işlemciye gerek yok mümkün olduğunca kolay taşınabilir bir şey tavsiye ederim. Hatta tablet bile olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı