Yeni nesil Ryzen işlemciler ne zaman çıkıyor?

İşlemci tanıtılsa bile ucuz B serisi anakartlar tanıtılmaz büyük ihtimal hemen. Yüzde 15 fazla performans için yüzde elli daha fazla para vermen gerekecek anakart ve işlemciilk çıktığı aylar. Bence indirimleri kovalayıp 2600x ve B450 iyi bir anakart alabilirsin. Yeni çıkan işlemcilerinin fiyatlarının oturması yazın ortalarını bulur bence.

İşlemci tanıtılsa bile ucuz B serisi anakartlar tanıtılmaz büyük ihtimal hemen. Yüzde 15 fazla performans için yüzde elli daha fazla para vermen gerekecek anakart ve işlemciilk çıktığı aylar. Bence indirimleri kovalayıp 2600x ve B450 iyi bir anakart alabilirsin. Yeni çıkan işlemcilerinin fiyatlarının oturması yazın ortalarını bulur bence.

Benim gibi sadece işlemci ve anakart alacaklar için, beklemeye değer 🤠

2600x ucuz bir işlemci değil bu arada🤔

Kardeş şu 3nesil ryzen çıkış tarihini bilen varmı. Sıkıldım şu ekran kartına para harcamaktan sistem eski dün yine para harcadım şu ryzen 3.nesil cıksın diye sabrediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı