Yeni operasyon bileti alınmalı mı?

Eski operasyondayken yan hesapta çok kez açmıştım. Şans işi bu. Tekte belki 1000 TL kar olur ama 10 tane açarsın 10 TL çıkar bilemem. Dediğim gibi şans işi. Bu operasyona tam bakamadım. Sınav senem olduğu için oyun oynamıyorum. Kasa fiyatına göre bakacağım. Kime sorsam bu operasyon kar ettirmez dediklerinde hep kar ettim. Geçen operasyonda 100 sticker açmıştım. Tanesi 40 TL'di. 3 Hesaptan aynı şekilde yaptım. Şansıma yaklaşık komisyon dahil 1000 TL para gibi bir şey gelmişti. Onla klavye ve ihtiyaçlarımı gidermiştim.
Hocam ben şimdi hiç operasyon almadım o kadar oynadım oyunu merak edip bakmadım bu sefer alacağım ama neler yapacağımı bilmiyorum siz ne önerirsiniz?

Hocam ben şimdi hiç operasyon almadım o kadar oynadım oyunu merak edip bakmadım bu sefer alacağım ama neler yapacağımı bilmiyorum siz ne önerirsiniz?
O size kalmış. Mesala kasa fiyatı belli olduktan sonra hiç risk almak istemiyorsan 50 kasa al. 5-6 TL olsa 250-300 TL. Risk yok kazanç normal. Ben risk alırım dersen 25 koleksiyon açarsın. Şansın varsa baya kazanırsın. Dediğim gibi operasyona çok detaylı bakmadım. Şuan aklıma gelenler bunlar.

@reddline
wow yaşadıklarının birebir aynısını ben de yaşadım benim de sınav senem bende 1k üstü para kaldırdım. aynı şekil kadanın fiaytına göre ayar yapcam ben de çok değişik bi tesadüf :D.
Siz aldınız mı aldıysanız nasıl kar edeceksiniz benim hiçbir fikrim yok bu konuda.

Kanka git Full kasa al. Aşırı kar ettiriyor hiç riski de yok. Hiç gidip de belki çıkar deyip bir şeyler açma.

Yeni konular

Geri
Yukarı