"Yeni oturum açma yeri algılandı" uyarısı

• Konuyu başlatan arcaq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 607

arcaq

Hectopat
Makaleler
7
Yer
9 Realms
Arkadaşlar, bilgisayarımı her gün açtığımda Discord'a girmeye çalışıyorum sonra beni hesabımdan atıyor, bende girmeye çalışıyorum sonra bana "Yeni oturum açma yeri algılandı" gibi bir şey diyor, yani her gün e postamı açmak biraz zamanımı harcıyor, bu arada bilgisayarı kapattığımda fişi falan çekiyorum. Yani konumu değiştiriyor mu acaba?

Arkadaşlar, bilgisayarımı her gün açtığımda Discord'a girmeye çalışıyorum sonra beni hesabımdan atıyor, bende girmeye çalışıyorum sonra bana "Yeni oturum açma yeri algılandı" gibi bir şey diyor, yani her gün e postamı açmak biraz zamanımı harcıyor, bu arada bilgisayarı kapattığımda fişi falan çekiyorum. Yani konumu değiştiriyor mu acaba?
Sanırım bilgisayarı fişten çekince internet bağlantısı sıfırlanıyor. Bu da her bilgisayarı açışında yeniden IP almasını sağlıyor olabilir. Bundan dolayı olabilir, bilgisayarı fişten çekmeden açıp kapamayı deneyin bir de.

Modem sıfırlanınca,yada yeni bir cihazdan giriş yapılınca gelmesi lazım böyle bir şeyin ama hesabının çalınması gibi bir durum söz konusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı