Yeni şarkım Mortas-2405 yayında

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, değerli forum üyeleri. Bildiğiniz üzere şarkı yapmaya başlamıştım ve yeni şarkım yayında, bu sefer Beat Free değil, bana ait. Yapıcı eleştirilere her daim açığım ama boş lekeleme yapacak kişiler lütfen gelmesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekleme: Beğenebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz. Saygım var ama eleştiri yapacak kişiler yapıcı eleştiri yaparsa daha güzel olur. Onların dışındaki kişiler lütfen boş muhabbet yapmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk bir dakikalık kısımda vokalde zamanlama aksıyor gibi, bir de ya vokal çok önde ya da müzik çok geride birini dengelemek lazım. 1 küsür dakikadan sonraki bölüm daha dengeli gibi ama şarkı genelinde zaman zaman sesinizi incelterek söylediğiniz bölümlerde (daha çok uzatarak söylediğiniz kısımlar) ton kaçıyor gibi.

İlk bir dakikalık kısımda vokalde zamanlama aksıyor gibi, bir de ya vokal çok önde ya da müzik çok geride birini dengelemek lazım. 1 küsur dakikadan sonraki bölüm daha dengeli gibi ama şarkı genelinde zaman zaman sesinizi incelterek söylediğiniz bölümlerde ton kaçıyor gibi.

Düzenlemesini tam oturtamamış olabilirim programda, sesimi pek tiz kullanan biri değilim bu yüzden o yerlerde biraz zorlandım ve ton dışı okumuş olabilirim, teşekkür ederim eleştiriniz için önümüzde ki parçalarda bu sorunları düzeltmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı