Yeni Sistemde Görüntü Sorunu

eknckr

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün toplama bilgisayarım geldi. İlk defa bugün montaj yaptığım için, 4 saat kadar uğraştım. Bütün parçaların sorunsuz çalışmasına, fanları ve ışıkları yanmasına rağmen monitöre görüntü gelmiyor. RAM'leri çıkarıp taktım. Anakartın DVI slotuna da taktım ancak bir sonuç alamadım. Monitörde de bir problem yok. Eski bilgisayarımdan söküp, yeni bilgisayara taktım. Canım çok sıkılmış durumda. Yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Net bir şekilde anlatmışsın sağ ol :) Doğru hareket etmişsin, ASUS tamiri konusunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. ASUS teknik servisi ne arıza tespit edecek bekleyip görelim.
Ürün servisten gelince; dilersen konuyu canlandırabilirsin, beklemek dışında yapılabilecek bir şey yok sanırsam.

Net bir şekilde anlatmışsın sağ ol :) Doğru hareket etmişsin, ASUS tamiri konusunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. ASUS teknik servisi ne arıza tespit edecek bekleyip görelim.
Ürün servisten gelince; dilersen konuyu canlandırabilirsin, beklemek dışında yapılabilecek bir şey yok sanırsam.

Servise vermeden once anakarttan yaklaşık 50 kisiye resim atarak olayi anlattim. 40 i imkansiz dedi 10 tanesi sansini dene. Buyuk ihtimal tek çözüm yeni anakart almak olacak. Suan serviste ama umudum yok açıkçası
Ürünü servisten 3 gün önce alıp bugün denedim. Cpu pinlerinde kullanıcı kaynaklı hasarlar tespit edilip müşteri memnuniyeti adına ücretsiz tamir edildi yazıyordu kağıtta. Cizikler oldugu gibi duruyor. Anakart çalıştı ekrana görüntü geldi. Şimdi sadece soğutucu braketinin yurtdışından gelmesini beklemek kaldı. Ancak o çizikler ileride sorun çıkarır mı o da meçhul. Sorduğumda endiseniz olmasın çizikler yazılımsal bir sorun çıkarmaz sorunlu ürün gonderilmez test isleminde çıkardı eger sorun olsaydı gibi tatmin edici cevaplar aldım. Sonumuz hayrola

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı