Yeni Windows 11 edisyonu ile tanışın: Windows 11 IoT Enterprise Subscription

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Windows 11 IoT Enterprise Subscription ya da etiket adıyla Windows 11 IoT K, UUP Media Creator gibi araçlar kullanılarak oluşturulabilen yeni bir SKU'dur. Windows Central'e göre Windows 12 için iddia edilen abonelik sistemi, Windows 11'in bu sürümünün bu edisyonunda kullanılacaktır.

1696612722800.png

Daha fazlasına erişin;

Bu nasıl bir makale? Bir tarafı abonelik olacağını sanmıyorum derken diğer tarafı abonelik olabilir gibi mesaj veriyor. Aboneliğe geçsin de millet koşmaya başlasın Linux'a doğru.

Windows 11 IoT Enterprise subscription ya da etiket adıyla Windows 11 IoT K, UUP Media creator gibi araçlar kullanılarak oluşturulabilen yeni bir SKU'dur. Windows Central'e göre Windows 12 için iddia edilen abonelik sistemi, Windows 11'in bu sürümünün bu edisyonunda kullanılacaktır.

Eki Görüntüle 1968897

daha fazlasına erişin;

Windows bozdu eski Windows > yeni Windows.

Bu nasıl bir makale? Bir tarafı abonelik olacağını sanmıyorum derken diğer tarafı abonelik olabilir gibi mesaj veriyor. Aboneliğe geçsin de millet koşmaya başlasın Linux'a doğru.
Windows 12'nin seleflerinin aksine abonelik tabanlı bir işletim sistemi olma ihtimali çok düşük çünkü şirket zaten buna benzer bir yazılımı resmiyete döktü.

2021'de yayımlanan Windows 365 ile Microsoft, bulut tabanlı Windows fikrini gerçeğe koydu ve bunu pekiştirmek için geleneksel Windows sürümlerine de bunu getirmesi Windows'un benimsenme oranının düşük olduğu bu dönemlerde göz göre göre yapılan büyük bir hata olur.

Kısaca, geleneksel Windows sürümlerine abonelik entegre etmek, Windows markasının ortadan kaldırılması için girişilen Microsoft davranışı olur.

Windows 12'nin seleflerinin aksine abonelik tabanlı bir işletim sistemi olma ihtimali çok düşük çünkü şirket zaten buna benzer bir yazılımı resmiyete döktü.

2021'de yayımlanan Windows 365 ile Microsoft, bulut tabanlı Windows fikrini gerçeğe koydu ve bunu pekiştirmek için geleneksel Windows sürümlerine de bunu getirmesi Windows'un benimsenme oranının düşük olduğu bu dönemlerde göz göre göre yapılan büyük bir hata olur.

Kısaca, geleneksel Windows sürümlerine abonelik entegre etmek, Windows markasının ortadan kaldırılması için girişilen Microsoft davranışı olur.

Geleneksel Windows sürümlerine abonelik getirirse rakipleri kazanır zaten. Bir abonelik planları var ki ''haberimiz yok'' ayağından kendileri sızıntı vermeye başladılar sanki. Ama hangi hizmete ve nasıl plan düşünüyorlar bekleyip göreceğiz.

Halihazırda Windows Azure Denen Bir sistemleri var Bunu ilerde Windows12 Çatısı altında toplayıp tekil bir sistem yapabilirler belki

Geri
Yukarı