Yeni yaptığım beati eleştirin

m1cope

Kilopat
Midi klavye aldım ve teori öğrenmeye başlıyorum. Ama ondan önce teori bilmeden yaptığım son beati eleştirmenizi istiyorum. Özellikle bu türün dinleyicilerinin eleştirisi çok önemli benim için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Midi klavye aldım ve teori öğrenmeye başlıyorum. Ama ondan önce teori bilmeden yaptığım son beati eleştirmenizi istiyorum. Özellikle bu türün dinleyicilerinin eleştirisi çok önemli benim için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Basslar çok fazla vuruyor ve o takılma efekti şu an adını unuttum aşırı çok. Ama beat güzel Slow rap iyi gider.

Basslar çok fazla vuruyor ve o takılma efekti şu an adını unuttum aşırı çok. Ama beat güzel Slow rap iyi gider.
Takılma efektinden kastınız nedir acaba? Dakika olarak söylerseniz de anlayabilirim.

Bu arada bassları pek ayarlayamıyorum maalesef :/
Elimde sadece normal bir kulaklık var, referans monitörü yok. Dolayısıyla bende normal duyulsa da farklı cihazlarda farklı duyuluyor :D Ben de arkadaşın kulaklığıyla dinleyince fark ettim.
Çok teşekkür ederim.

@mirac_34 Hocam kesintiden kastın melodideki sürekli baştan başlıyor gibi olan kesikler mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı