Yeni yerli notebook: Everest Everbook EB-15

Soğutması nasıl? Ekran kartı nasıl? Renk uzayı nasıl? 'Ben yaptım oldu' diye olmaz.

@408157 burada komik bir şey yok.

Daha ucuza daha iyisi ve kalitelisi dururken neden daha fazla verip daha kötü ve kalitesizini alayım ki.

Soğutması nasıl? Ekran kartı nasıl? Renk uzayı nasıl? 'Ben yaptım oldu' diye olmaz.
Tek bir bakır boru ve tek fan ile soğutuluyor. İşlemcinin dahili gelen grafik birimini kullanıyor ekran kartı olarak. Çok güç tüketen bir işlemci olmadığı için soğutması pek göze batmıyor. Fiyatını hak etmiyor önceki sayfada bir üye Acer Espire 5 atmıştı. O bilgisayar ekran kartı olsun, malzeme kalitesi olsun her yönden kat ve kat daha üstün ayrıca ucuz.

Oyun laptopuyla iş laptopuna ayıramayan forum üyesi.
:D Sana sadece gülüyorum. 6-7 bin lira para bayıp güçsüz çöp bir bilgisayar neden alayım? Beni tatmin etmeliler ki alayım, değil mi? O zaman git 2 bin liraya 2. el bir laptop al, aynı işi görür. Yaptığın şey sisteme boyun eğmekten ibaret. 7 bin lira vereceğim ve 10 senelik oyunu kastıra kastıra oynatacak. :D Benim 8 yıl önce almış olduğum ASUS markalı şirket laptopı bile günümüzde CS:GO'da 100-120 FPS civarında rahat oynatıyor. Hadi iyi günler.

:D Sana sadece gülüyorum. 6-7 bin lira para bayıp güçsüz çöp bir bilgisayar neden alayım? Beni tatmin etmeliler ki alayım, değil mi? O zaman git 2 bin liraya 2. el bir laptop al, aynı işi görür. Yaptığın şey sisteme boyun eğmekten ibaret. 7 bin lira vereceğim ve 10 senelik oyunu kastıra kastıra oynatacak. :D Benim 8 yıl önce almış olduğum ASUS markalı şirket laptopı bile günümüzde CS:GO'da 100-120 FPS civarında rahat oynatıyor. Hadi iyi günler.
Kardeşim senin teknoloji hakkında en ufak fikrin yok. Bu bilgisayarın harcadığı enerji ile ofis laptopu bir mi ? Batarya süresi yakın bile değil Taşıması zor. İnsanlar neden gidip Thinkpad serisi laptoplar alıyor acaba bir fikrin var mı ? Bilgisayar sadece oyun oynamak için alınmaz kardeşim.

:D sana sadece gülüyorum. 6-7 bin lira para bayıp güçsüz çöp bir bilgisayar neden alayım? Beni tatmin etmeliler ki alayım değil mi? O zaman git 2 bin liraya 2. el bir laptop al aynı işi görür. Beynini kullanarak yorum atmalısın. Yaptığın şey sisteme boyun eğmekten ibaret. 7 bin lira vericem ve 10 senelik oyunu kastıra kastıra oynatacak :D benim 8 yıl önce almış olduğum ASUS markalı şirket laptopu bile günümüzde CS:GO'da 100-120 FPS civarında rahat oynatıyor. Hadi iyi günler.

D-dostum köyüne dön. Teknoloji hakkında en küçük bir fikrin yok ben malum laptopu savunmuyorum cahil insan ayrıca onun içindeki işlemci güçlü bir işlemci fakat harici ekran kartı olmadığı için oyunlarda performans alamazsın zaten senin gibiler alıp oyun oynansın diye yapılmıyor iş veya okul için yüksek işlem gücü taşınabilirlik ve üretkenlik arayan insanlar için üretiliyor bu tarz notebooklar. CS:GO oynayan insanlar için değil. 😡
D-dostum köyüne dön. Teknoloji hakkında en küçük bir fikrin yok ben malum laptopu savunmuyorum cahil insan ayrıca onun içindeki işlemci güçlü bir işlemci fakat harici ekran kartı olmadığı için oyunlarda performans alamazsın zaten senin gibiler alıp oyun oynansın diye yapılmıyor iş veya okul için yüksek işlem gücü taşınabilirlik ve üretkenlik arayan insanlar için üretiliyor bu tarz notebooklar. CS:GO oynayan insanlar için değil. 😡

Ek olarak bak bakalım i5 1135G7 işlemcisine 10 senelik 2.el 2000 TL'lik laptopla aynı performansı mı veriyor.

Ek olarak bak bakalım i5 1135G7 işlemcisine 10 senelik 2.el 2000 TL'lik laptopla aynı performansı mı veriyor.

Malzeme kalitesine girmiyorum bile. Örneğin ben şu an kullandığım laptopu 5700TL'ye aldım ASUS TUF Gaming FX505DT-BQ180 benim amacım mühendislik ve oyun olduğu için böyle bir laptopa yöneldim yani tercih meselesi oyun oynamasaydım daha taşınabilir bir notebook alırdım en azından asker gibi sırtımda 2.5 kilo taşımak zorunda kalmazdım her gün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı