Yeni yılınız kutlu olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepinizin yeni yılı sağlıklı, mutlu, huzurlu geçsin diye klişe bi' laf tabii ki de etmeyeceğim, ama sevdiklerinize değer verin, anı yaşayın.

2020 yılı benden başta dedem olmak üzere çok şey aldı. Umarım herkes için rahat ve huzurlu bir yıl olur.

Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu arada, bir diğer iğrenç, hayattan soğutan espri de benden olsun: "Foruma üye olalı bir sene oluyor..."

• Beğen
İfadeler: RPM
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu arada, bir diğer iğrenç, hayattan soğutan espri de benden olsun: "Foruma üye olalı bir sene oluyor..."

Hocam ben bir yıl kesintisiz sosyale gireceğim.

• Beğen
İfadeler: RPM
Zamanın ve anın tadını çıkartın sadece. Bu zaman denen illet şey geri gelmiyor. Umarım herkes iyi bir yıl geçirmiştir. Benim için kötü bir yıldı. İyi tarafları da vardı tabiki ama büyük oranda kötü geçti. Herkese mutlu yıllar.

Kuzenimle vs atıyoruz. O diyor siz günah işliyorsunuz Yılbaşı kutlayarak ben de diyorum biz Dünya'nın Güneş'in etrafında tam tur atmasını kutluyoruz Noel'i değil.

Güncelleme: İkimizde memnun olacak şekilde anlaştık. En Favori kuzenimle çok seviyeli ve düzgün bir tez paylaşımından sonra mutlu mesut görüşürüz dedik. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı