Yenilenmiş telefon almak mantıklı mı?

Hocam alınıır.

Dostum yan sanayi parçaları fpproyada göndersen başka bir yerede göndersen yan sanayi kullanıyorlar :D

Hocam alacaksanız EasyCep önerimdir.
Siz EasyCep'ten mi almıştınız ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum pek tanıdık bir firma gibi gelmedi gözüme bir çok yerde gördüm reklamını ama o güvenilirliği sağlayamadı.

Alanlar kumar oynuyorsunnuz şansa bağlı diyor. Benim tanıdık geçenlerde 11 aldı şu anlık memnun ama babamın iş arkadaşı yenilenmiş 12 Pro almış ama sıkıntı çıkarmış.

Alanlar kumar oynuyorsunnuz şansa bağlı diyor. Benim tanıdık geçenlerde 11 aldı şu anlık memnun ama babamın iş arkadaşı yenilenmiş 12 Pro almış ama sıkıntı çıkarmış.
Alanlar mecburiyetten alıyorlardır herkesin fazladan para verecek maddi gücü yok bir telefona, ben eskiden yenilenmiş telefon vesaire görmezdim piyasada ekonomi bozulunca hemen fırlayıverdiler.

Siz EasyCep'ten mi almıştınız ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum pek tanıdık bir firma gibi gelmedi gözüme birçok yerde gördüm reklamını ama o güvenilirliği sağlayamadı.

Hocam ben ve abim aldık ben memnunum fakat abimin ekranı kırık geldi hemen değişim sağladılar size önerim ekran sigortası alabilirsiniz 1 senelik 500 TL gibi fiyat.

değişim sağlıyorlar

Hocam ben ve abim aldık ben memnunum fakat abimin ekranı kırık geldi hemen değişim sağladılar size önerim ekran sigortası alabilirsiniz 1 senelik 500 TL gibi fiyat.

Değişim sağlıyorlar

EasyCep'e bir göz misafiri olurum ya zaten yakınmış şubesi hemen Kızılay'da 1 otobüse gidilir. Merak ettim şubelerinde ne kadara bıraktıklarını.

Geri
Yukarı