Yerel Disk C dolu görünüyor

Ysnsrpn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sizlere bir sorum olacaktı. C klasörüm sürekli dolu görünüyor. Bunun nedeni ne olabilir? Aynı zamanda şöyle bir sıkıntım daha var. Bilgisayarıma giriyorum çıkıyorum çok değil, 10 saniye falan sonra tekrar girince boşluk oranı düşüyor. Şu an C klasörüm 24.9 GB olarak görünüyor. Bunun 1.54 GB'ı boş. Ama başta söylediğim gibi C klasörüne girip çıkıp tekrar girdiğimde boşluk oranı azalıyor. C klasöründe sadece olması gereken programlar var. Ekstra C 'de herhangi bir şey yok. Klasörü nasıl boşaltabilirim? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam HDD/SSD'niz kaç GB? Eğer ekstradan D sürücünüz varsa orada bululan boş alanları C sürücüsüne aktarabilirsin.
Hocam bu aktarma işini açıklayabilirseniz çok güzel olur.Şu an C D ve E sürücüleri mevcut.E ve C yi birleştirme gibi bir imkan var mı?Varsa dediğim gibi açıklarsanız çok güzel olur.Teşekkür ederim.

Minitool Partition Wizard yazılımı ile bunu yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi | Technopat Sosyal bu makalede 1,2,5 ile başlayanları uygulamak C: sürücüsündeki gereksiz süprüntüleri temizleyerek rahatlatır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı