Yerel disk C'den yerel disk E'ye oyun dosyaları taşımak

Kayıt defterinden kaynaklı sorun olabilir, hatta bence kesinlikle olur. Steam'deki gibi taşıma özelliği varsa onu kullanın.
Bu Yerel Disk Cde yer yok ama yükleme konumunu nasıl değiştiririm bilmiyorum işte fotosu hatanın

2020-08-16_23-20-44.png

Yükle deyince zaten sana seçtiriyor.
ben önceden onu başlata bastım o zaman sorup sormadıgını hatırlamıyorum ama artık başladı iptal ete basıyorum ama iptal olmuyor kaldıra basıyorum kaldırmıyor bişeyler garip gibi sanki
ben önceden onu başlata bastım o zaman sorup sormadıgını hatırlamıyorum ama artık başladı iptal ete basıyorum ama iptal olmuyor kaldıra basıyorum kaldırmıyor bişeyler garip gibi sanki
bunu tam sana yaptım bişeylere bastım falan oraya girdi yedek e kısmına epic games klasoru açtıum ve oldu teşekkürler

bunu tam sana yaptım bişeylere bastım falan oraya girdi yedek e kısmına epic games klasoru açtıum ve oldu teşekkürler

Geri
Yukarı