Yerel Disk D Kaybolma Sorunu

Ömer Koç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Laptop Windows 10 Monster Tulpar v1.1.1 laptop. Gene de normal çalışıyor, fakat bazen tam açılırken bip bip diye ses çıkarıyor. Sonra açılıyor bakıyorum D gözükmüyor. Sonra kapatıyorum laptopu açıyorum düzeliyor. Bunun sebebi nedir acaba, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde SSD ve HDD var sanırım. Diskin göründüğü bir zamanda HD Tune programı ile Health ve Error Scan taramalarını yapıp burada görsel olarak paylaşınız. Resim Yükle butonu ile görselleri Sosyal'e yükleyebilirsiniz.

Sonuçlar böyle ve evet 256gb SSD var windows 10 SSd ye yüklü D is HDD

Dosya Ekleri

• HDTune_Error_Scan_MKNSSDAT240GB-DX.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 140
  • HDTune_Health_MKNSSDAT240GB-DX.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 251
Health taramasında listede alt kısımda gözükmeyen kısım var, oradakilerin de hepsi OK olarak mı geçiyor?

Özür dilerim evet ordakiler de hepsi OK diye geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte görünürde bariz bir donanım arızası yok gibi duruyor o halde. Malwarebytes ve Kaspersky deneme sürümü indirip tam tarama yapın, sonuçları paylaşın. Sistemde zararlı bulunma ihtimalini ortadan kaldıralım.

Sistem temizlendiyse yeniden başlatın birkaç defa. Kaybolma oluyor mu yoksa düzeldi mi?

Dediğim gibi bazen oluyor. Bakalım inş olmaz, olursa tekrar yardımlarınız beklerim. İlgi için teşekkür ederim Yusuf Bey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…