Yerel kullanıcı Admin yapılmıyor

dogarafik

Hectopat
Daha fazla  
Yerel kullanıcımı Admin yapamıyorum

Başlatıcı seçeneklerine de gitmeyi denedim -belki güvenli moddan düzeltebilirim diye- ama işlem devam etmiyor. (yeniden başlıyor ama 1 den 9 a kadar olan seçenek menüsü gelmiyor/ekran kararıyor), hesap yönetici olmadığı için komut kabul etmiyor, bir şey yapmaya çalıştığımda ise yerel hesap olduğum için kullanıcı hesabı denetimi işlem yapmama izin vermiyor. Kısır döngü anlayacağınız

Güncelleme: Şöyle saçma bir şey daha oldu "kurtarma" kısmında bilgisayarı sıfırla diyorum yine kullanıcı hesabı denetimi sorunu çıkıyor. Başlangıç ayarlarından yapmaya çalışınca -yeniden başlatınca- ekran kararıp kalıyor. Her şeyi denedim ama olmadı bunun başka bir yöntemi yok mudur?

Arama yerine bilgisayar yönetimi yaz > kullanıcılar ve gruplar sekmesine tıkla > admin olmasını istediğin kullanıcıya sağ tık yap > üyelik sekmesi > users > ekle > gelişmiş > şimdi bul > administrators seç ve tamam butonuna bas > bir daha tamam bas > sistemi yeniden başlat.

Cevap için teşekkür ederim ama kullanıcılar ve gruplar sekmesini bulamadım tam olarak ne tarafta?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…