Yerel kullanıcı Admin yapılmıyor

dogarafik

Hectopat
Daha fazla  
Yerel kullanıcımı Admin yapamıyorum

Başlatıcı seçeneklerine de gitmeyi denedim -belki güvenli moddan düzeltebilirim diye- ama işlem devam etmiyor. (yeniden başlıyor ama 1 den 9 a kadar olan seçenek menüsü gelmiyor/ekran kararıyor), hesap yönetici olmadığı için komut kabul etmiyor, bir şey yapmaya çalıştığımda ise yerel hesap olduğum için kullanıcı hesabı denetimi işlem yapmama izin vermiyor. Kısır döngü anlayacağınız :(

Güncelleme: Şöyle saçma bir şey daha oldu "kurtarma" kısmında bilgisayarı sıfırla diyorum yine kullanıcı hesabı denetimi sorunu çıkıyor. Başlangıç ayarlarından yapmaya çalışınca -yeniden başlatınca- ekran kararıp kalıyor. Her şeyi denedim ama olmadı bunun başka bir yöntemi yok mudur?

Arama yerine bilgisayar yönetimi yaz > kullanıcılar ve gruplar sekmesine tıkla > admin olmasını istediğin kullanıcıya sağ tık yap > üyelik sekmesi > users > ekle > gelişmiş > şimdi bul > administrators seç ve tamam butonuna bas > bir daha tamam bas > sistemi yeniden başlat.

Adsız.png

Cevap için teşekkür ederim ama kullanıcılar ve gruplar sekmesini bulamadım tam olarak ne tarafta?😅

Yeni konular

Geri
Yukarı