Yerleşik Yönetici Hesabı Kullanılarak Açılamaz Hatası

dadaskral

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Öncelikle bu konunun çözümünü internette sürekli aramama rağmen bir türlü çözüm bulamadığım için sizden yardım istiyorum. Tam PC ile ilgili tüm sorunlardan kurtuldum derken bir de bu sorun çıktı aşıma. Windows'un herhangi bir uygulamasına tıkladığımda böyle bir sorunla karşılaşıyorum. İnternette sunulan kullanıcı denetimi ayarını yapıyorum. Sonra tekrar bilgisayarı açıp kapatıyorum düzeliyor. Ancak PC'yi bir kez daha kapatıp açtığımda her şey eski haline dönmüş oluyor. Son yöntem olarak format deneyeceğim sanırım ancak format denemeden önce sizlere danışmak istedim. Bu konunun kesin çözümünü bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Normal bir kullanıcı hesabı mı kullanıyorsunuz yoksa Administrator hesabını mı?
Administrator hesaplarında yeni nesil Windows uygulamaları (Windows 8'den sonra gelenler) çalışmaz. Ancak normal bir kullanıcı hesabında sorunsuz kullanabilirsiniz.

Merhaba.
Normal bir kullanıcı hesabı mı kullanıyorsunuz yoksa Administrator hesabını mı?
Administrator hesaplarında yeni nesil Windows uygulamaları (Windows 8'den sonra gelenler) çalışmaz. Ancak normal bir kullanıcı hesabında sorunsuz kullanabilirsiniz.

hocam bilgisayarda sorun olmadan önce ne kullanıyoduysam, aynısını kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yokken bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı ve internette söylenenleri yapmama rağmen her seferinde başa dönüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı