Yetişkin içerikli sitelerden film izliyor musunuz?

Geçtiğimiz dönemlerde de bir erkek erkek arkadaşı tarafından terk edilmiş. Ve sonrasında da buraya ağlamıştı. ( Eşcinsel ) Kalite gerçekten düştü. Çok fazla mesajlarım yok, en eski hesabımda bir kullanıcıya öfkeme yenik düşerek hakaret ettiğim için hesabım engellendi. Ama uzun yıllardır forumu takip ediyordum düzenli olarak. Ama artık eskisi gibi değil....
Eşcinsel olması neyi değiştiriyor?

Bir soru sordum ve moderatörler de onayladı. Soru sormakla kalite nasıl düşebilir? Kimseye hakaret falan da etmedim.
Onları da anlamak çok güç :)
Hedefim sen değilsin, genel anlam itibari ile bu kalite düşüklüğü var. Üzerine alınma dostum. :)
Eşcinsel olması neyi değiştiriyor?
Eşcinsel olması bir şeyi değiştirmiyor.
Sadece bu konunun yeri burası değil, arkadaşın bahsettiği gibi forumun kalite düşüklüğüne bir örnek sadece. :)

Yetişkin içerikli sitelerden film izliyor musunuz?
Neden bu kadar saçma tepkiler verilmiş anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum? Soru gayet basit, cevapta gayet basit, belirli suçların zirvede olduğu açıkça bilinen bir ülkede halkın bu kadar ahlak bekçiliğine soyunması oldukça ironik bi durum, bunda gizleyecek yada saklayacak bir şey yok, aksiyon içerikli film izlemekle yetişkin içerikli film izlemek arasında bir fark bulunmuyor, he siz hala 6 yaşında bir çocuk gibi davranıp bebekleri leyleklerin getirdiğine inanıyor ve yemek içmek gibi temel bir ihtiyacı görmezden geliyorsanız bu sizin kişisel gelişiminizi sağlayamamanızın ve cahilliğinizin bir sonucu.

Eşcinsel olması bir şeyi değiştirmiyor.
Sadece bu konunun yeri burası değil, arkadaşın bahsettiği gibi forumun kalite düşüklüğüne bir örnek sadece. :)
E kalite düştü diyorsunuz, cinsiyetçilik yapıyorsunuz hocam 😁 Alt forumlar mevcut oldukça her konunun yeri var bu forumda 👍

Geri
Yukarı