Yetişkin köpek maması önerisi

Dushh

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba jack russel ve husky köpeğim var 2 adet ikisi de 1 yaşını geçti mama fiyatları artmaya başladığı için mamaları yetmemeye başladı çok yiyorlar önceden acana ile besliyorduk ikisini de 1 yaşına kadar pahalı olduğu için o mamayı kestim acaba önerebileceğiniz 15kg mama var mı?

Merhaba jack russel ve husky köpeğim var 2 adet ikisi de 1 yaşını geçti mama fiyatları artmaya başladığı için mamaları yetmemeye başladı çok yiyorlar önceden acana ile besliyorduk ikisini de 1 yaşına kadar pahalı olduğu için o mamayı kestim acaba önerebileceğiniz 15kg mama var mı?
Barf diet bak illa kuru mama istiyorsan N&D veya ProPlan.

Son düzenleme:
Barf diet bak illa kuru mama istiyorsan n&d veya proplan.

Pahalı diye kestim diyorum zaten barf daha pahalı ucuz bir şeyler yok mu çoğu markayı kullandım bu ay sevmediler 5. günde önlerinde olsa bile yemediler bu Trendyol'daki mamalar nasıl 600 700 tllikler 15kg olanlar tek köpek olsa barf yöntemini kullanırdım iki köpek var yetmiyor mama.

Pahalı diye kestim diyorum zaten barf daha pahalı ucuz bir şeyler yok mu çoğu markayı kullandım bu ay sevmediler 5. günde önlerinde olsa bile yemediler bu Trendyol'daki mamalar nasıl 600 700 tllikler 15kg olanlar tek köpek olsa barf yöntemini kullanırdım iki köpek var yetmiyor mama.
Valla hocam kötü mamalar tüy dökmesini falan etkiliyebilir,benim köpekte ucuz mama yemiyor.

Vallahi hocam kötü mamalar tüy dökmesini falan etkiliyebilir, benim köpekte ucuz mama yemiyor.

Hocam vallahi 3 aylıktan 13 aylığa kadar acana ile besledik biz ayı gibi bir şey oldu husky ama jack russel olan çok kilosuz biraz zayıf gibi barf belki deneyebilirim ama dediğim gibi çok pahalandı her şey :(.

Geri
Yukarı