Yıkanan USB bellek "G7C Hatası" alınıyor

FES

Decapat
Yer
ÇORUM
Daha fazla  
Meslek
Youtube; FES
Flash belleğim geçen günlerde yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkandı ve kurutup bilgisayara taktığımda g/C hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası aldım. İçindeki bilgilerim çok önemli nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim flash bellekte bir ara cebimde kalmış çamaşır makinesine girmişti. Ama bir şey olmamıştı. Allah Allah sende neden hata veriyor acaba?

Flash belleğim geçen günlerde yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkandı ve kurutup bilgisayara taktığımda g/C hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası aldım. İçindeki bilgilerim çok önemli nasıl kurtarabilirim?

Benim de flash belleğim cebimde kalmıştı ve yanlışlıkla yıkamıştım. Ancak sonra fark etmeden kurutma makinesine atmıştım, gayet iyi bir şekilde çalışıyordu. Eğer yıkandıktan ne kadar sonra bellek hangi durumdayken bu hatayı aldığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim.

Biyerlerinden su girme ihtimali çok yüksek.

Evet ancak kuruyunca tekrar çalışması gerekir. Bence problem yıkanması ile alakalı değil, başka bir sıkıntı var.

Az önce internetten bir araştırma yaptım, okuduklarım bildiklerimi doğruluyor, sitede yazan bilgileri siz de okuyun derim.

Her flash bellek yıkanmaya dayanıklı değil maalesef.

Tam kurutmadan da takmış olabilirsiniz. Ben olsaydım içini ve dışını peçete ile kuruttuktan sonra bir iki gün beklerdim yine de. Nemden dolayı veya saç kurutma tuttuysanız ısıdan dolayı sıkıntı olmuş olabilir.

Daha önce çok belleğim yıkandı hiçbirine bir şey olmadı. Yine de dikkatli olmakta yarar var.

Geri
Yukarı